24 dekabr tarixində Biznes mühiti və beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiyanın “Elektrik təchizatı şəbəkələrinə qoşulma” işçi qrupunun videokonfrans formatında növbəti iclası keçiriləcək. İclas saat 10:00-da başlayacaq.
İclasda İşçi qrupun 2021-ci il üzrə Fəaliyyət Planında icrası tamamlanmamış tədbirlərin icra vəziyyəti nəzərdən keçiriləcək, 2022-ci il üçün Fəaliyyət Planının yekun layihəsinin müzakirəsi aparılacaq, həmçinin cari ilin 1 dekabr tarixində keçirilmiş iclasın Protokolunda qərara alınmış tədbirlərin icra vəziyyəti barədə məlumat veriləcək.
İşçi qrupun iclasında iştirak etmək istəyən hər kəs, o cümlədən özəl sektorun nümayəndələri aşağıda göstərilən keçid vasitəsilə Komissiyanın internet portalının (https://azranking.az) “Rəqəmsal Təqvim” səhifəsində yaradılmış “Təklif göndər” bölməsinə daxil olaraq müvafiq təkliflərini verə bilərlər.

On 24 December, the next meeting of the Working Group on connection to power supply networks of the Commission on Business Environment and International Rankings will be held in video conference format. The meeting will start at 10:00.
At the meeting, the work done on the implementation of the relevant items of the Action Plan of the Working Group for 2021 will be considered, the final draft of the Action Plan for 2022 will be discussed, as well as information on the status of implementation of the measures decided in the protocol of the meeting held on 1 December this year will be provided.
Those wishing to participate in the Working Group meeting, including representatives of the private sector, can submit their proposals by accessing the "Send Proposal" section created on the "Digital Calendar" page of the Commission's website through the link below. (https://azranking.az)