- Energetika Nazirliyi “Vahid Elektron İnformasiya Sistemində Nazirlik tərəfindən verilən icazələrin elektronlaşdırılması xidmətlərinin satın alınmasına dair” açıq tender elan edir
Energetika Nazirliyi “Vahid Elektron İnformasiya Sistemində Nazirlik tərəfindən verilən icazələrin elektronlaşdırılması xidmətlərinin satın alınmasına dair” açıq tender elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Vahid Elektron İnformasiya Sistemində Nazirlik tərəfindən verilən icazələrin elektronlaşdırılması xidmətlərinin satın alınmasına dair” açıq tender elan edir.
Satınalma predmeti: Vahid Elektron İnformasiya Sistemində Nazirlik tərəfindən verilən icazələrin elektronlaşdırılması xidmətləri
Vahid Elektron İnformasiya Sistemində Nazirlik tərəfindən verilən icazələrin elektronlaşdırılması xidmətlərinin satın alınması |
Layihənin Texniki Şərtləri və İcra Qrafiki tenderin əsas şərtlər toplusuna əlavə edilmişdir. |
22.06.2023 18:00 |
17.07.2023 18:00 |
25.07.2023 19:00 |
26.07.2023 18:00 |
İcra müddəti Tenderin əsas şərtlər toplusuna əsasən |
Qiymət təklifi: 80 bal |
Texniki təklifi: 20 bal |
İddiaçılar tərəfindən son 5 il ərzində (əgər daha az müddət fəaliyyət göstərirsə, bütün fəaliyyəti dövründə) müvafiq sahədə göstərilmiş xidmətlərə dair icra olunmuş analoji müqavilələrin sayı. |
Bağlanmış müqavilələrin surəti skan edilərək PDF formatında Portalda yerləşdirilməlidir. |
Müvafiq sahibkarlıq fəaliyyəti növünün həyata keçirilməsi və ya müəyyən hərəkətlərin yerinə yetirilməsi üçün müvafiq lisenziyaya və ya icazəyə malik olması |
Azərbaycan Respublikasının Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi tərəfinən verilən “Fərdi məlumatların informasiya ehtiyatlarının formalaşdırılması və informasiya sistemlərinin yaradılması, onlara xidmət göstərilməsi”nə dair lisenziyanın orijinalının skan olunaraq PDF formatında Portalda yerləşdirilməsi zəruridir. |
İxtisas göstəriciləri:
Satınalma müqaviləsinin icrasını təmin etmək üçün müvafiq sahədə peşəkarlığının, təcrübəsinin, texniki və maliyyə imkanlarının, işçi qüvvəsinin, idarəetmə səriştəsinin, etibarlığının olması (iddiaçı tərəfindən tərtib edilməlidir). |
İddiaçı analoji satınalma predmeti üzrə azı 3 (üç) uğurlu layihəni icra etməsi barədə məlumat təqdim etməlidir |
Eyni profilli informasiya sistemlərinin hazırlanması mövzusunda sahibkarlıq subyektləri və ya büdcə təşkilatları ilə, həmçinin Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlküəsizliyi Dövlət Xidmətinin informasiya və proqram təminatı təhlükəsizliyi ilə bağlı tələbləri mövzusunda təcrübəsi olmalıdır. Bağlanmış müqavilələrin (layihənin başa çatmasına dair müvafiq təsdiqedici sənədlər (akt, qaimə və s.) ilə birlikdə) surəti skan edilərək PDF formatında Portalda yerləşdirilməlidir; |
İddiaçı analoji satınalma predmeti üzrə ən azı 3 (üç) tövsiyyə məktubu təqdim etməlidir |
Ən azı 3 sifarişi qənaətbəxş şəkildə icra etməsi haqqında məlumat və təsdiqedici sənədlər təqdim etməlidir;
İddiaçı satınalma müqaviləsinin icrasına cəlb olunacaq işçi heyyəti barədə məlumat təqdim etməlidir |
İşçilərinin təhsili, peşəkarlığı, təcrübəsi, CV-ləri və iddiaçı şirkətin əməkdaşları olduğunu təsdiqləyən “Əmək müqaviləsinin bağlanması bildiriş”inin surətləri təqdim edilməlidir. İş həcmlərinin çox olmasını nəzərə alaraq, qeyd olunan xidmətlərin tam həcmdə satınalınması və keyfiyyətlə icrası üçün kifayət sayda mütəxəssisin (müvafiq sahədə ən azı 3 nəfər) olması vacibdir. |

- The Ministry of Energy has announced an open tender on procurement of services for e-permits issued by the Ministry in a Single Electronic Information System”
The Ministry of Energy has announced an open tender on procurement of services for e-permits issued by the Ministry in a Single Electronic Information System”
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan has announced an open tender on procurement of services for e-permits issued by the Ministry in a single Electronic Information System”.
Subject of procurement: electronization services of permits issued by the Ministry in a single Electronic Information System
Procurement of electronization services of permits issued by the Ministry in a single Electronic Information System |
Terms of References and Implementation Schedule of the project have been added to the set of main conditions of the tender. |
22.06.2023 18:00 |
17.07.2023 18:00 |
25.07.2023 19:00 |
26.07.2023 18:00 |
Participation fee: 150 AZN |
Period of performance According to the conditions of the tender |
Price offer: 80 points |
Price offer: 20 points |
Number of similar contracts for services rendered by bidders for the last 5 years (if it is operating for less time, during the entire period of its activity) in this field |
A copy of the concluded contracts must be scanned and placed on the portal in PDF format. |
Document on whether the applicant has the appropriate license or permit for the implementation of the relevant type of business activity or for the implementation of certain actions |
It is necessary to scan the original license for “Formation of information resources of personal data and creation of Information Systems, their service” issued by the Ministry of Digital Development and Transport of the Republic of Azerbaijan and place it on the portal in PDF format. |
Qualification indicators:
The bidder must provide information on the implementation of at least 3 (three) successful projects on the subject of similar procurement |
Must have experience with business entities or budget organizations on the preparation of information systems of the same profile, as well as with the requirements of the Special Communication and Information Security State Service regarding information and software security. A copy of the signed contracts (together with relevant supporting documents (acts, invoices, etc) on the completion of the project) should be scanned and placed on the Portal in PDF format; |
Bidder must submit at least 3 (three) recommendation letters on the subject of similar procurement |
Must provide information and supporting documents on the satisfactory execution of at least 3 orders;
The bidder must provide information on the staff to be involved in the execution of the procurement agreement |
Employees' education, professionalism, experience, CVs and copies of the “Conclusion of an employment contract” confirming that they are employees of the bidder company must be submitted. Taking into account the large volume of work, it is important to have a sufficient number of specialists (at least 3 people in the relevant field) to purchase the mentioned services in full volume and perform them with quality. |