Azərbaycan Respublikası Energetika  Nazirliyi öz ehtiyaclarını təmin etmək məqsədi ilə dəftərxana və təsərrüfat mallarının satın alınması üçün Açıq Tender Elanı edir.
Tender iştirakçılarına təklif edilir ki, «Dövlət satınalmaları haqqında» Azərbaycan Respublikasının Qanununa uyğun olaraq, yuxarıda göstərilən işlər üzrə öz yazılı tender təkliflərini etender.gov.az internet səhifəsində elektron qaydada təqdim etsinlər.
Tenderdə iştirak etmək istəyənlər aşağıdakı məbləğdə iştirak haqqını göstərilən hesaba köçürdükdən sonra Azərbaycan dilində tərtib olunmuş əsas şərtlər etender.gov.az internet səhifəsindən əldə edə bilərlər.
Əlaqələndirici şəxs – Elçin Mehrəliyev (telefon 598 16 53/54 – daxili   1132)
İştirak haqqı 150 manat. İştirak haqqı heç bir halda geri qaytarılmır.
Təkliflərin qiymətləndirilməsində aşağıdakı meyarlara üstünlük veriləcəkdir: yüksək keyfiyyət, aşağı qiymət və müqavilənin vaxtında yerinə yetirilməsi.
-    Mikro, kiçik və orta sahibkarlıq subyektinə aid olmasına dair məlumat (Statistika Komitəsindən alınmalıdır. Sənədin əslinin skan olunaraq PDF formatında portal vasitəsilə təqdim olunması tələb olunur);
İddiaçılar tenderdə iştirak üçün ixtisas göstəricilərinə aid sənədləri 30 aprel 2021-ci il tarixi saat 17.00-a qədər, tender təklifi ilə bank təminatı sənədlərini isə 11 may 2021-ci il tarixi saat  16.00-a qədər portal vasitəsilə təqdim etməlidirlər.
İddiaçıların təklifləri 12 may 2021-ci il tarixində saat 17.00-da açılacaqdır. İddiaçılar açılışın nəticələrilə portal vasitəsilə tanış ola bilərlər.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an open tender to purchase stationary and household items to meet its needs
Those who wish to participate in the tender are able to get general rules in the Azerbaijani language on etender.gov.az website after transfering the following amount of participation fee to the specified account.
Contact person-Elchin Mehraliyev (phone number 598 16 53/54-ext.1132)
In assessing the offers, the following criteria will be preferred: high quality, low price and timely fulfillment of the contract.
- Information on the relevance of Micro, Small and medium-sized enterprises (it should be obtained from the Statistics Committee The document is required to be scanned and presented in PDF format through the portal);
The electronic tender procedure will be conducted in compliance with the law of the Republic of Azerbaijan on "Public Procurement".
Bidders should submit documents related to qualification indicators for participation in the tender until 17.00 on April 30, 2021 and bank guarantee documents until 16.00 on May 11, 2021 through the portal.
Bidders ' proposals are open on May 12, 2021 at 17.00. Bidders can get acquainted with the results through the portal.