Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi aparatının ehtiyaclarını təmin etmək məqsədi ilə müxtəlif növ avadanlıqların satın alınması üçün Açıq Tender Elanı edir
Tender iştirakçılarına təklif edilir ki, «Dövlət satınalmaları haqqında» Azərbaycan Respublikasının Qanununa uyğun olaraq, yuxarıda göstərilən işlər üzrə öz yazılı tender təkliflərini etender.gov.az internet səhifəsində elektron qaydada təqdim etsinlər.
Tenderdə iştirak etmək istəyənlər aşağıdakı məbləğdə iştirak haqqını göstərilən hesaba köçürdükdən sonra Azərbaycan dilində tərtib olunmuş əsas şərtlər toplusunu etender.gov.az internet səhifəsindən əldə edə bilərlər. Əlaqələndirici şəxs – Elçin Mehrəliyev (telefon 598 16 53/54 – daxili   1132,)
İştirak haqqı 150 manat. İştirak haqqı heç bir halda geri qaytarılmır.
Təyinatı mütləq yazılmalıdır!
Təyinatı:                    Tenderdə iştirak haqqı
Energetika Nazirliyi
İddiaçılar tenderdə iştirak üçün ixtisas göstəricilərinə aid sənədləri 20 noyabr  2020-ci il saat 15.00-a , tender təklifi ilə bank təminatı sənədlərini isə 30 noyabr 2020-ci il saat  15:00-ə qədər portal vasitəsilə təqdim etməlidirlər.
İddiaçıların təklifləri 01 dekabr  2020-ci il saat 15.00-da açılacaqdır. İddiaçılar açılışın nəticələrilə portal vasitəsilə tanış ola bilərlər.

The Ministry of Energy announces an open tender to purchase various types of equipment in order to meet its needs
Those who wish to participate in the tender are able to get general rules in the Azerbaijani language on etender.gov.az website after transfering the following amount of participation fee to the specified account. Contact person-Elchin Mehraliyev (phone number 598 16 53/54-ext.1132,)
The assigment must necessarily be written!
Assignment: participation fee in the tender
Ministry of Energy
The electronic tender procedure will be conducted in compliance with the law of the Republic of Azerbaijan "on Public Procurement".
Bidders should submit documents related to qualification indicators for participation in the tender until 15.00 on November 20 , 2020 and bank guarantee documents until 15:00 on November 30, 2020 through the portal.
Bidders ' proposals are open on December 01, 2020 at 15.00. Bidders can get acquainted with the results through the portal.