- Elektron satınalma vasitəsilə açıq tenderin keçirilməsinə dair
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Nazirliyin Aparatının balansında olan avadanlıqlara texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair” açıq tender elan edir.
Satınalma predmeti: Nazirliyin Aparatının balansında olan avadanlıqlara texniki dəstək xidməti
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyinin istifadəsində olan, Azİntelekom MMC-nin Data mərkəzində və Hökümət evi binasında yerləşən İT və şəbəkə avadanlıqlarına illik texniki dəstəyin göstərilməsi
Şəbəkə təhlükəsizlik sistemi və İP Telefoniya sistemi, Videokonferensiya sistemi, Simsiz şəbəkə (WiFi) sistemi, Azİntelekom MMC-nin Data mərkəzində olan avadanlıqlar, Mərtəbələrarası avadanlıqlar, Server, şəbəkə, proqram təminatı və İsifadəçilər üçün UPS sisteminə texniki dəstək göstəriləcək |
31.10.2023 17:00 |
22.11.2023 17:00 |
30.11.2023 18:00 |
01.12.2023 17:00 |
Malgöndərən (podratçı) haqqında tələb olunan sənədlər
İddiaçının kommersiya qurumunun dövlət reyestrindən çıxarışı (hüquqi şəxslər), vergi uçotunda olduğunu təsdiq edən sənədi (VÖEN), nizamnaməsi, imza səlahiyyətinin olması (direktor təyin edilməsi barədə əmr, əgər təsisçi direktor deyilsə) barədə sənədin orijinalının (əgər sənədlər elektron formada alınıbsa notarial qaydada təsdiq olunaraq) PDF formatında Portalda yerləşdirilməsi zəruridir (Notariusun möhür və imzası olan səhifə də PDF-ə əlavə edilməlidir).
İxtisas göstəricilərinə dair tələblər: |
Satınalma müqaviləsinin icrasını təmin etmək üçün müvafiq sahədə peşəkarlığının, təcrübəsinin, texniki və maliyyə imkanlarının, işçi qüvvəsinin, idarəetmə səriştəsinin, etibarlığının olması (iddiaçı tərəfindən arayış tərtib edilməli)
Son 5 il ərzində (əgər daha az müddət fəaliyyət göstərirsə, bütün fəaliyyəti dövründə, lakin 1 ildən az olmamaq şərti ilə) malgöndərənlərin (podratçıların) yerinə yetirdiyi analoji müqavilələr haqqında məlumatları təqdim etməlidir |
Bağlanmış müqavilələrin (xidmətlərin göstərilməsinə dair müvafiq təsdiqedici sənədlər (akt, qaimə və s.) ilə birlikdə) surəti skan edilərək PDF formatında Portalda yerləşdirilməlidir; |

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an open tender to purchase the technical support service for the equipments in its balance sheet.
Subject of purchase: technical support service for the equipment in the balance sheet of the Ministry
Providing annual technical support to IT and network equipment used by the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan, located in the Data Center of AzIntelecom LLC and in the Government House
Technical support to the network security system and IP telephony system, Video Conferencing system, wireless network system, equipment in the Data center of Azintelecom LLC, Interfloor equipment, Server, network, software and the UPS system for users will be provided. |
31.10.2023 17:00 |
22.11.2023 17:00 |
30.11.2023 18:00 |
01.12.2023 17:00 |
Address AZ1000, Door 5, 84 U.Hajibayli str., Government House, Government House, Hajibeyli 84, AZ1000 Baku |
Required documents on consignor (contractor)
Extract from the state register of the commercial entity of the applicant (legal entities), document confirming that it is in the tax register (TIN), charter, the original of the document on the presence of signature authority (order to appoint a director, if the founder is not a director) (if the documents are received in electronic form, notarized being) must be placed on the Portal in PDF format (the page with the seal and signature of the Notary must also be attached to the PDF).
Requirements for qualification indicators: |
Availability of professionalism, technical and financial capabilities, workforce, management competence and reliability in the relevant field to ensure the implementation of Procurement Agreement (reference must be drawn up by the claimant)
He must provide information on similar contracts performed by shippers (contractors) during the last 5 years (if it has been operating for a shorter period, during the entire period of its activity, but not less than 1 year |
A copy of the signed contracts (together with relevant supporting documents (acts, invoices, etc) on the completion of the project) should be scanned and placed on the Portal in PDF format; |