- Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Ekspert və tərcümə xidmətlərinin satın alınmasına dair” açıq tender elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Ekspert və tərcümə xidmətlərinin satın alınmasına dair” açıq tender elan edir
Satınalma predmeti: Ekspert və tərcümə xidmətləri
Yazılı tərcümə: |
Azərbaycan-İngilis, İngilis- Azərbaycan |
20000 |
Azərbaycan-Rus, Rus- Azərbaycan |
28.04.2023 19:00 |
22.05.2023 18:00 |
31.05.2023 19:00 |
01.06.2023 18:00 |
Satınalma müqaviləsinin icrasını təmin etmək üçün müvafiq sahədə peşəkarlığının, təcrübəsinin, texniki və maliyyə imkanlarının, işçi qüvvəsinin, idarəetmə səriştəsinin, etibarlığının olması barədə iddiaçı tərəfindən tərtib edilmiş arayış və təsdiqedici sənədləri |
Son 3 il ərzində (əgər daha az müddət fəaliyyət göstərirsə, bütün fəaliyyəti dövründə) malgöndərənlərin (podratçıların) yerinə yetirdiyi analoji müqavilələr haqqında məlumatı (Arayış iddiaçı tərəfindən tərtib edilir), həmçinin icra etdiyi analoji layihələr ilə bağlı ən azı 5 (beş) müəssisədən tövsiyə məktublarının surəti skan olunaraq PDF formatında Portal vasitəsilə təqdim olunması tələb olunur. |

Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces quotation request to purchase expert and translation services
Address: 5th door, Sabail district, Baku
Subject of purchase: expert and translation services
Azerbaijani-English, English-Azerbaijani |
20000 |
Azerbaijani-Russian, Russian-Azerbaijani |
28.04.2023 19:00 |
22.05.2023 19:00 |
31.05.2023 19:00 |
01.06.2023 19:00 |
Address: AZ1000, Door 5, 84 U.Hajibayli str., Government House, Sabail district, Baku |
Certificate and supporting documents drawn up by the bidder on availability of professionalism, technical and financial capabilities, workforce, management competence and reliability in the relevant field to ensure the implementation of Procurement Agreement |
Information about similar contracts implemented by consignors (contractors) over the past 3 years (if operating for a shorter period of time, during the entire period of activity), as well as copies of recommendation letters from at least 5 (five) enterprises related to similar projects implemented by them are required to be scanned and submitted via the portal in PDF format. |