- Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Aparatının balansında olan avadanlıqlarına texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair açıq tender elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Aparatının balansında olan avadanlıqlarına texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair açıq tender elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Aparatının balansında olan avadanlıqlarına texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair açıq tender elan edir.
Nazirliyin Aparatının balansında olan avadanlıqlara texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair
Satınalma predmeti: Nazirliyin Aparatının balansında olan avadanlıqlara texniki dəstək
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyinin istifadəsində olan, Azİntelekom MMC-nin Data mərkəzində və Hökümət evi binasında yerləşən İT və şəbəkə avadanlıqlarına illik texniki dəstəyin göstərilməsi
Şəbəkə təhlükəsizlik sistemi və İP Telefoniya sistemi, Videokonferensiya sistemi, Simsiz şəbəkə (WiFi) sistemi, Azİntelekom MMC-nin Data mərkəzində olan avadanlıqlar, Mərtəbələrarası avadanlıqlar, Server, şəbəkə, proqram təminatı və İsifadəçilər üçün UPS sisteminə texniki dəstək göstəriləcək |
14.10.2022 18:00 |
03.11.2022 18:00 |
16.11.2022 18:00 |
17.11.2022 18:00 |
İcra müddəti Müqavilə imzalandığı tarixdən 12 ay müddətində |
Öz əmlakından sərbəst və məhdudiyyətsiz istifadə etmək imkanı, habelə ödəmə qabiliyyəti olması, müflis elan olunmaması, əmlakı üzərinə həbs qoyulmaması, ödənişə yönəlmiş girovun olmaması, məhkəmənin qərarı ilə kommersiya fəaliyyəti dayandırılmış şəxs olmaması |
Satınalma müqaviləsinin icrasını təmin etmək üçün müvafiq sahədə peşəkarlığının, təcrübəsinin, texniki və maliyyə imkanlarının, işçi qüvvəsinin, idarəetmə səriştəsinin, etibarlığının olması |
İddiaçılar tərəfindən son 5 il ərzində (əgər daha az müddət fəaliyyət göstərirsə, bütün fəaliyyəti dövründə, lakin 1 ildən az olmamaq şərti ilə) bu sahədə göstərilmiş xidmətlərə dair icra olunmuş analoji müqavilələr haqqında məlumat və iddiaçının tələb olunan sertifikatlara malik mühəndislərinin sertifikatları, CV-ləri və iddiaçı şirkətin əməkdaşları olduğunu təsdiqləyən “Əmək müqaviləsinin bağlanması bildiriş”inin surətləri. Arayış və sənədlərin surətinin skan olunaraq PDF formatında Portal vasitəsilə təqdim olunması tələb olunur.

- The Ministry of Energy of the Republic of Azrbaijan announces an open tender to purchase the technical support service for the equipments in its balance sheet
The Ministry of Energy of the Republic of Azrbaijan announces an open tender to purchase the technical support service for the equipments in its balance sheet
On procurement of technical support service for the equipment in the balance sheet of the Ministry
Subject of purchase: technical support service for the equipment in the balance sheet of the Ministry
Providing annual technical support to IT and network equipment used by the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan, located in the Data Center of AzIntelecom LLC and in the Government House
Technical support to the network security system and IP telephony system, Video Conferencing system, wireless network system, equipment in the Data center of Azintelecom LLC, Interfloor equipment, Server, network, software and the UPS system for users will be provided. |
14.10.2022 18:00 |
03.11.2022 18:00 |
16.11.2022 18:00 |
17.11.2022 18:00 |
Period of performance Within 12 months from the date of signing the contract |
Information on similar contracts executed by the bidders for the services rendered in this field during the last 5 years (if it operates for a shorter period of time, during the entire period of operation, but not less than a year) and the engineers` required certificates, CVs and copies of the “Conclusion of the employment contract” confirming that they are employees of the bidder company Copies of the certificate and documents are required to be scanned and presented in PDF format through the portal.