- Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi 2023-cü il üçün press-relizlərin yayılması xidmətinin satın alınmasına dair açıq tender elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi 2023-cü il üçün press-relizlərin yayılması xidmətinin satın alınmasına dair açıq tender elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi 2023-cü il üçün press-relizlərin yayılması xidmətinin satın alınmasına dair açıq tender elan edir.
Satınalma predmeti: Nazirliyin 2023-cü il üçün press-relizlərinin yayılması xidməti
Press-relizlərin yayılması xidmətinin satın alınması |
Verilmiş tələblərə tam uyğun |
22.11.2022 16:00 |
13.12.2022 16:00 |
21.12.2022 16:00 |
22.12.2022 16:00 |
İcra müddəti 01.01.2023 - 31.12.2023-ci il tarixinədək |
İddiaçılar tərəfindən son 5 il ərzində (əgər daha az müddət fəaliyyət göstərirsə, bütün fəaliyyəti dövründə) bu sahədə göstərilmiş xidmətlərə dair icra olunmuş analoji müqavilələr haqqında məlumat. Arayışın skan olunaraq PDF formatında Portal vasitəsilə təqdim olunması tələb olunur. |

- The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an open tender for the purchase of press release distribution service for 2023
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an open tender for the purchase of press release distribution service for 2023
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an open tender for the purchase of press release distribution service for 2023.
Subject of purchase: Procurement of press release distribution service
Procurement of press release distribution service |
Fully comply with the given requirements |
22.11.2022 16:00 |
13.12.2022 16:00 |
21.12.2022 16:00 |
22.12.2022 16:00 |
Period of performance 01.01.2023 - 31.12.2023 |
Number of similar contracts for services rendered by bidders for the last 5 years (if it is operating for less time, during the entire period of its activity) in this field The document is required to be scanned and presented in PDF format through the portal. |