Energetika naziri Pərviz Şahbazov dekabrın 19-da Zərdab, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş, Bərdə və Ağcabədi rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Zərdab rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ6300, Zərdab şəhəri, Heydər Əliyev prospekti) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs: Elçin Məmmədov; əlaqə telefonları: (+99420) 255-51-85, (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az), Mingəçevir filialı (əlaqələndirici şəxs: Pünhan Qurbanov, əlaqə telefonu: (+99424) 273-37-01, (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: office.mingachevir@regulator.gov.az) və İmişli filialı (əlaqələndirici şəxs: İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.imishli@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Minister of Energy will receive citizens in Zardab
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Zardab, Ujar, Kurdamir, Agdash, Barda and Agjabadi regions on 19 December.
Reception will start at 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Zardab region (address: Heydar Aliyev Square, Zardab, AZ6300).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (+99420) 255-51-85,(050) 509-80-50, e-mail address: office.kurdamir@regulator.gov.az), Mingachevir branch of the Agency (contact person: Punhan Gurbanov, contact numbers: (+99424) 273-37-01, (070) 590-00-09, e-mail address: office.mingachevir@regulator.gov.az) and Imishli branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov, contact numbers: (050) 200-36-11, e-mail address: office.imishli@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy www.minenergy.gov.az.http://www.minenergy.gov.az