Energetika naziri Samuxda vətəndaşları qəbul edəcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov sentyabrın 12-də Samux, Gəncə, Şəmkir, Göygöl, Daşkəsən, Goranboy və Naftalan rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Samux rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ5102, Samux şəhəri, Heydər Əliyev prospekti) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Gəncə filialı (əlaqələndirici şəxs: Səbuhi Mürsəlov, əlaqə telefonu: (050) 287-21-21, elektron poçt ünvanı: office.ganja@regulator.gov.az), Tovuz filialı (əlaqələndirici şəxs: Elşad Rzayev, əlaqə telefonu: (077) 677-24-89, elektron poçt ünvanı: office.tovuz@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də müraciət etmək mümkündür.

On 12 September, Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Samukh, Ganja, Shamkir, Goygol, Dashkasan,Goranboy and Naftalan districts.
Reception will start at 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Samukh region (address: Heydar Aliyev Square, Samukh, AZ5102).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), call center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, as well as Ganja branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Sabuhi Mursalov, contact numbers: (050) 287-21-21, e-mail address: office.ganja@regulator.gov.az) and Tovuz branch of the Agency (contact person: Elshad Rzayev, contact numbers: (077) 677-24-89, e-mail address: office.tovuz@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.