“Elektrik təchizatı şəbəkələrinə qoşulma” işçi qrupunun iclası keçiriləcək
22 dekabr 2025-ci il tarixində saat 15:00-da Biznes mühiti və Beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiyanın “Elektrik təchizatı şəbəkələrinə qoşulma” işçi qrupunun videokonfrans formatında növbəti iclası keçiriləcək.
İclasda Dünya Bankının “Business Ready” hesabatının “Kommunal xidmətlər (elektrik)” indikatoru ilə bağlı müvafiq sahədə təkmilləşmələrin və kommunikasiyanın həyata keçirilməsinə dair 2025-ci il üzrə Yol Xəritəsinin cari il ərzində icra vəziyyətinə dair məlumat veriləcək və 2026-cı il üçün Yol Xəritəsinin layihəsi müzakirə olunacaq.

On December 22, 2025, at 15:00, the next meeting of the Connection to Electricity Supply Networks working group of the Commission on Business Environment and International Ratings will be held in video conference format.
At the meeting, it is planned to provide information on the implementation status of the 2025 Roadmap for the implementation of improvements and communication in the relevant area in relation to the Utilities (electricity) indicator of the World Bank's Business Ready report, as well as the discussion of the draft Roadmap for 2026.