Dövlət büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsait barədə məlumat
2023-cü ildə Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyinin Dövlət Büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsaitləri barədə məlumat
2023-cü il üzrə maliyyə fəaliyyəti haqqında hesabat
2022-ci il üzrə maliyyə fəaliyyəti haqqında hesabat
2022-ci ildə Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyinin Dövlət Büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsaitləri barədə məlumat
2021-ci ildə Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyinə Dövlət büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsait barədə məlumat
2021-ci il üzrə maliyyə fəaliyyəti haqqında hesabat
2020-ci il üzrə maliyyə fəaliyyəti haqqında hesabat
2020-ci ildə Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyinə Dövlət büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsait barədə məlumat
2019-cu ildə Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyinə Dövlət büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsait barədə məlumat
2018-ci ildə Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi üzrə maliyyə fəaliyyətinin nəticələri barədə məlumat
2018-ci ildə Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyinə Dövlət büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsait barədə məlumat
2017-ci ildə Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyinin saxlanması üçün dövlət büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsait barədə məlumat
2016-cı ildə Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyinin saxlanması üçün dövlət büdcəsindən ayrılmış və xərclənmiş vəsait barədə məlumat

• Information on the funds disbursed and spent from the public budget
Information on funds allocated and spent in 2023 from the public budget for the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan
Information on the financial activities in 2023
Information on the financial activities in 2022
Information on funds allocated and spent in 2022 from the public budget for the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan
Information on funds allocated and spent in 2021 from the public budget for the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan
Information on the financial activities in 2021
Information on the financial activities in 2020
Information on funds allocated and spent in 2020 from the public budget for the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan
Information on funds allocated and spent in 2019 from the public budget for the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan
Information on the results of financial activities of the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan in 2018
Information on funds allocated and spent in 2018 from the public budget for the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan
Information on funds allocated in 2017 from the public budget for the maintenance of the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan
Information on funds allocated in 2016 from the public budget for the maintenance of the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan Initial environmental examination report