Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi tərcümə xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir.
Azərbaycan-ingilis, İngilis-Azərbaycan
Neft-qaz, elektroenergetika və istilik sahəsinə dair mətnlərin (beynəlxalq tədbirlərdə və  rəsmi görüşlərdə istifadə olunacaq mürəkkəb texnoloji ifadələr daxil olmaqla, mətnlər və çıxışlar) orjinal, dəqiq və operativ tərcümə olunması (söz hesabı ilə)
18.000
Azərbaycan-rus, Rus-Azərbaycan

- Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces quotation request to purchase translation services
Azerbaijani-English-Azerbaijani |
Original, accurate and prompt translation of texts on oil and gas, electric power and heating (texts and speeches, including complex technological expressions, which will be used at international events and official meetings) |
18,000 |
Azerbaijani-Russian-Azerbaijani |