- Energetika Nazirliyi xidmətlərin satın alınması üçün kotirovka sorğusu elan edir
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi “26 iyul 2022-ci il tarixində Bakı şəhərində keçiriləcək Azərbaycan Respublikası və İtaliya Respublikası arasında iqtisadi əməkdaşlıq üzrə Hökumətlərarası Komissiyanın 6-cı iclasının təşkili ilə əlaqədar xidmətlərin satın alınması” üçün kotirovka sorğusunu elan edir
Satınalma predmeti: Xarici ölkələrin nümayəndə heyətlərinin və rəsmi şəxslərinin qəbulu, onlara xidmət göstərilməsi ilə əlaqədar xidmətinin satın alınması
Müsabiqənin adı: “26 iyul 2022-ci il tarixində Bakı şəhərində keçiriləcək Azərbaycan Respublikası və İtaliya Respublikası arasında iqtisadi əməkdaşlıq üzrə Hökumətlərarası Komissiyanın 6-cı iclasının təşkili ilə əlaqədar xidmətlərin satın alınması”
Malların (işlərin və xidmətlərin) siyahısı əlavə olunur.
30.06.2022 16:00 |
18.07.2022 18:00 |
19.07.2022 16:00 |
ÇATDIRILMA YERİ
Bakı şəhəri |
ÇATDIRILMA MÜDDƏTİ
Müqavilə imzalandıqdan sonra 26 iyul tarixindən başlayaraq tədbirin keçirildiyi müddət ərzində
Kotirovka sorğusunun təklifi
Statistika Komitəsindən alınmalıdır. Cari tarixə qüvvədə olan arayışın orijinalı skan edilərək PDF formatında Portalda yerləşdirilməsi zəruridir. |
Satınalma müqaviləsinin icrasını təmin etmək üçün müvafiq sahədə peşəkarlığının, təcrübəsinin, texniki imkanlarının, işçi qüvvəsinin, idarəetmə səriştəsinin, etibarlığının olması |
İddiaçılar tərəfindən müvafiq sahədə peşəkarlığını, təcrübəsini və ixtisaslı kadr imkanlarının mövcudluğu barədə arayış tərtib edilir (azı 3 beynəlxalq və ölkə səviyyəli tədbirin təşkilində təcrübəsi olmalıdır). İddiaçının yerinə yetirdiyi analoji müqavilələr haqqında məlumat və təsdiqedici sənədlər təqdim edilməlidir. |

- Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces quotation request for procurement of services
Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces quotation request for procurement of services
Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces quotation request for Procurement of services related to the organization of the 6th meeting of the Intergovernmental Commission on economic cooperation between the Republic of Azerbaijan and the Republic of Italy to be held on 26 July 2022 in Baku.
Subject of purchase: Procurement of services related to reception of delegations and officials of foreign countries, provision of services to them
Name of the competition: ”Procurement of services related to the organization of the 6th meeting of the Intergovernmental Commission on economic cooperation between the Republic of Azerbaijan and the Republic of Italy to be held on 26 July 2022 in Baku"
The list of goods (works and services) is attached.
30.06.2022 16:00 |
18.07.2022 18:00 |
19.07.2022 16:00 |
DELIVERY LOCATION
Baku |
DELIVERY TIME
During the event starting from 26 July after the signing the contract
Quotation request proposal
The applicants shall draw up a certificate on their professionalism, experience and qualified personnel opportunities in the relevant field (at least 3 must have experience in international and national events management). Information on similar contracts performed by the bidder and supporting documents should be provided. |