Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Elektrik və istilik enerjisi şöbəsinin müdir müavini, Elektrik və istilik enerjisi şöbəsinin Elektrik enerjisi sektorunun müdiri, Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsinin Beynəlxalq təşkilatlarla iş sektorunun müdiri və Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Dövlət qulluğu, hüquq və sənədlərlə iş şöbəsinin müdir müavini vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 16 sentyabr tarixində ümumi müsahibə elan edib.
Ümumi müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 15 oktyabr 2024-cü il tarixi saat 18:00-dək Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında “Dövlət qulluğu üzrə müraciət Forması”nı doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announced general interview for the vacant positions - Deputy Head of Power and Thermal Energy Department of the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan, Head of Power Section of the Power and Thermal Energy Department, Head of the the Work with International Organizations Section of International Cooperation Department, Deputy Head of the Civil Service, Law and Documents Department of AREA on 16 September.
Candidates wishing to participate in the general interview must register by filling out the application form for civil service on the internet portal of the State Examination Center till 18:00 in 15 October 2024.