Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Elektrik və istilik enerjisi şöbəsinin Elektrik enerjisi sektorunun müdiri, Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Strateji təhlil və proqnozlaşdırma şöbəsinin müdir müavini, Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Hidrogen və yaşıl texnologiyalar şöbəsinin baş məsləhətçisi, Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Dövlət qulluğu, hüquq və sənədlərlə iş şöbəsinin böyük məsləhətçisi(sənədlərlə iş üzrə) və Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Dövlət qulluğu, hüquq və sənədlərlə iş şöbəsinin böyük məsləhətçisi(hüquqşünas) vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 24 yanvar tarixində ümumi müsahibə elan edib.
Ümumi müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 22 fevral 2024-cü il tarixi saat 18:00-dək Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında “Dövlət qulluğu üzrə müraciət Forması”nı doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announced general interview for the vacant positions – Head of the Power Section of the Power and Thermal Energy Department, Deputy Head of the Strategic Analysis and Forecasting Department of AREA, Chief Consultant of the Hydrogen and Green Technologies Department of AREA, Senior Consultant (on documents) of the Civil Service, Law and Documents Department of AREA, Senior Consultant (Lawyer) of the Civil Service, Law and Documents Department of AREA on 24 January.
Candidates wishing to participate in the general interview must register by filling out the application form for civil service on the internet portal of the State Examination Center till 18:00 in 22 February 2023.