Energetika Nazirliyi inzibati vəzifələrin 4-cü və 5-ci təsnifatına uyğun olan vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 2 vakant yer üzrə ümumi müsahibə elan edib.
Namizədlər ümumi müsahibəyə təqdim edilmiş İqtisadiyyat şöbəsinin müdir müavini və Hüquq şöbəsinin Hüquqi təhlil və ekspertiza sektorunun böyük məsləhətçisi vakant vəzifələri üzrə sənədlərini təqdim edə bilərlər.
Vakant vəzifələr üzrə sənəd qəbulu 2022-ci il 11 avqust tarixi saat 18:00-dək davam edəcək.
Sənəd qəbulu yalnız Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalı vasitəsilə elektron qaydada həyata keçirilir.
Təqdim olunan vakant vəzifələr üzrə vəzifə təlimatları və müsahibə proqramları Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında yerləşdirilib.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an general interview for 2 vacant civil service positions in accordance with the 4th, 5th of administrative positions.
Candidates can submit documents on vacant positions of Deputy Head of Department of Economy, Senior Adviser of the Legal Analysis and Expertise Section of Law Department.
Admission of documents for vacant positions 2022 will last until August 11, 18:00.
Admission of documents is only carried out online through the internet portal of the State Examination Center.
Job descriptions and interview programs for the vacant positions are posted on the internet portal of the State Examination Center.