- Energetika Nazirliyi ümumi müsahibə elan edib
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi inzibati vəzifələrin 4-cü, 5-ci və 6-cı təsnifatına uyğun olan vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 4 vakant yer üzrə ümumi müsahibə elan edib.
Namizədlər ümumi müsahibəyə təqdim edilmiş Neft-qaz şöbəsinin müdir müavini - Neft siyasəti sektorunun müdiri, Hüquq şöbəsinin baş məsləhətçisi, Energetika Nazirliyi yanında Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyi üzrə isə Hüquq, insan resursları və kargüzarlıq şöbəsinin baş məsləhətçisi, Maliyyə və təminat şöbəsinin baş məsləhətçisi vakant vəzifələri üzrə sənədlərini təqdim edə bilərlər.
Vakant vəzifələr üzrə sənəd qəbulu 2022-ci il 18 mart tarixi saat 18:00-dək davam edəcək.
Sənəd qəbulu yalnız Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalı vasitəsilə elektron qaydada həyata keçirilir.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an general interview for 4 vacant civil service positions in accordance with the 4th, 5th and 6th catagory of administrative positions.
Candidates can submit documents on vacant positions of Deputy Head of Department of Oil and Gas- Head of Oil Policy Section, Chief Advisor of Department of Law, Human Resources and Clerk of AREA under the Ministry, Chief Advisor of Department of Finance and Supply of AREA.
Admission of documents for vacant positions 2022 will last until March 18, 18:00.
Admission of documents is only carried out online through the internet portal of the State Examination Center.