- Energetika Nazirliyi “Tərcümə xidmətinin satın alınması”na dair kotirovka sorğusu elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Tərcümə xidmətinin satın alınması”na dair kotirovka sorğusu elan edir.
4.374,00 AZN |
13.03.2025-ci il saat 17:00 |
09.04.2025-ci il saat 17:00 |
Yazılı tərcümə: Azərbaycan-İngilis, İngilis- Azərbaycan |
Mətnlərin (beynəlxalq tədbirlərdə və rəsmi görüşlərdə istifadə olunacaq energetika sahəsində mürəkkəb texnoloji ifadələr daxil olmaqla, mətnlər və çıxışlar) orjinal, dəqiq və operativ tərcümə olunması (söz hesabı ilə) |
20.000 |
Yazılı tərcümə: Azərbaycan-Rus, Rus- Azərbaycan |

- Ministry of Energy announces the request for quotation on purchase of translation service
Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces the request for quotation on purchase of translation service
4.374,00 AZN |
at 17: 00 on 13 March 2025 |
at 17: 00, 09.04.2025 |
Written translation: Azerbaijani-English, English-Azerbaijani |
Original, accurate and prompt translation of texts (texts and speeches, including complex technological expressions in the field of energy, which will be used at international events and official meetings) |
20,000 |
Written translation: Azerbaijani-Russian, Russian-Azerbaijani |