- Energetika Nazirliyi “Nazirlik üçün mətbəə məhsullarının satın alınmasına dair” kotirovka sorğusu elan edir
Energetika Nazirliyi “Nazirlik üçün mətbəə məhsullarının satın alınmasına dair” kotirovka sorğusu elan edir
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi “Nazirlik üçün mətbəə məhsullarının satın alınmasına dair” kotirovka sorğusu elan edir
Satınalma predmeti: Mətbəə məhsullarının satın alınması
Müsabiqənin adı: Mətbəə məhsullarının satın alınması
Nazirliyin blankı A4 160qr (nazirliyin adı, rekvizitləri, gerbin rəngli çap) (Azərbaycan dili variantı) (rəqəmsal çap- Xerox Colortech+ kağızında və ya analoji keyfiyyətdə digər kağızda) |
Nazirliyin blankı A4 160qr (nazirliyin adı, rekvizitləri, gerbin rəngli çap) (Azərbaycan və İngilis dilində) (rəqəmsal çap- Xerox Colortech+ kağızında və ya analoji keyfiyyətdə digər kağızda) |
Əmr blankı A4 160qr (rəqəmsal çap- Xerox Colortech+ kağızında və ya analoji keyfiyyətdə digər kağızda) |
700 |
Kollegiya Qərarı blankı A4 160qr (Xerox Colortech+ kağızında və ya analoji keyfiyyətdə digər kağızda) |
Kollegiya İclasının Protokolu blankı A4 160qr (Xerox Colortech+ kağızında və ya analoji keyfiyyətdə digər kağızda) |
Dövlət gerbinin təsviri olan məktub blanklarının uçotu kitabı (Azərbaycan dilində) (200 vərəqli) (A4-landscape formatında albom kimi açılan) |
Əmək müqaviləsi A3 120qr (sınaq üçün) |
Əmək müqaviləsi A3 120qr (daimi dövlət qulluğu üçün) |
Əmək müqaviləsi A3 120qr (sadə müqavilə ilə işləyənlər üçün |
Kadr Uçotunun Şəxsi Vərəqəsi A3 120qr |
"Dövlət qulluqçusunun şəxsi işinin aparılması Qaydaları"nın 4 nömrəli Əlavə A3 120qr |
A5 parlaq ağ üzlüklü üzərində Energetika Nazirliyinin adı və loqosu arxasında Energetika Nazirliyinin ünvanı e-mail ünvanı və telefon nömrəsi qeyd olunmuş 20 vərəqli blaknotlar |
Üzərində Energetika Nazirliyinin adı və loqosu qeyd olunmuş ağ rəngli qələmlər |
Xidməti vəsiqə (5x8 sm ölçüdə laminasiya olunmuş vəsiqə) |
A4 cibli kağız qovluq üzərində nazirliyin adı |
Xüsusi yubley qovluğu üçün dəri materialdan (bardovu) üstü qızılı folqa ilə basılmış Azərbaycan Respublikasının gerbi olan içərisi Alkantra parçasından hazırlanmış A4 qovluq |
Zərf A4 üzərində çap (nazirliyin adı, rekvizitləri, gerbin rəngli çapı) (nömrəli) |
Peşə bayramı və bayram açıqcaları (19x26.2 sm ölçüdə, üfüqi ox üzrə ortadan qatlanan, üst hissəsində Azərbaycan Respublikasının Dövlət gerbi və nazirliyin adı, iç hissəsində nazirliyin loqosu olan, 280qr, parlaq olmayan ağ kağız) |
330 |
İş vaxtından istifadənin uçotu cədvəli A3 120qr |
ŞƏXSİ-HESAB VƏRƏQƏSİ A4 200 qr |
Nazirliyin loqolu A4 cibli kağız qovluğu üzərində nazirliyin adı (ofset çapı - 320 qr Collesia Desen Ivory) |
Nazirliyin loqolu A4 zərfi üzərində nazirliyin adı (ofset çapı - 320 qr Collesia Desen Ivory) |
Nazirliyin loqolu blankı A4 100 qr (nazirliyin adı, rekvizitləri, rəngli çap) rəqəmsal çap - Papeterie Zuber Rieder kağızında |
Müsabiqənin başlanma tarixi və vaxtı: 25.01.2022 20:00 |
Təkliflərin son təqdim olunma tarixi və vaxtı: 08.02.2022 20:00 |
Zərflərin açılması tarixi və vaxtı: 09.02.2022 15:00
ÇATDIRILMA YERİ Bakı şəhəri, Ü.Hacıbəyli küçəsi 84, Hökumət evi.
ÇATDIRILMA MÜDDƏTİ 31.12.2022-ci il tarixinədək
Notarial qaydada təsdiq olununmalıdır. Təsdiqedici sənədin PDF formatında Portalda yerləşdirilməsi zəruridir.

Subject of purchase: Procurement of printing products
Ministry blank A4 160g (name of the ministry, bank details, color printed emblem) (Azerbaijani version) (digital print - Xerox Colortech+ or another paper of similar quality) |
Ministry blank A4 160g (name of the ministry, bank details, color printed emblem) (in Azerbaijani and English) (digital print - Xerox Colortech+ or another paper of similar quality) |
Order blank A4 160g (digital print - Xerox Colortech+ or another paper of similar quality) |
700 |
Board decision blank A4 160g (Xerox Colortech+ or another paper of similar quality) |
Board meeting protocol blank A4 160g (Xerox Colortech+ or another paper of similar quality) |
Accounting book of letter blanks with the image of the national emblem (in Azerbaijani) (200 sheets) (A4-landscape format) |
Employment contract A3 120g (test) |
Employment contract A3 120g (permanent civil service) |
Employment contract A3 120g (for those who work under a simple contract) |
Service card (5x8 cm laminated card) |
Ministry name on A4 pocket paper folder |
A4 folder for special anniversaries made of leather material (Bordeaux red) with the gold foil printed emblem of the Republic of Azerbaijan and with its inside made of Alcantara fabric |
Print on A4 envelope (name of the ministry, bank details, emblem) (number) |
330 |
Timesheet accounting table A3 120g |
Personal account sheet A4 200g |
Name of the ministry on the A4 pocket paper folder with the logo of the ministry on it (offset printing - 320g Collesia Desen Ivory) |
Name of the ministry on the A4 envelope with the logo of the ministry on it (offset printing - 320g Collesia Desen Ivory) |
Blank with the logo of the ministry A4 100g (name of the ministry, bank details, color printing) digital printing - Papeterie Zuber Rieder |
25.01.2022 20:00 |
08.02.2022 20:00 |
09.02.2022 15:00 |
Participation fee- 100 AZN
DELIVERY LOCATION Government House, 84, U.Hajibayli street, Baku
DELIVERY TIME By 31.12.2022
a copy of the financial report of the bidder approved by the tax authorities on the activities of the last year
Bank statement on the financial position of the bidder in the last year The document is required to be scanned and presented in PDF format through the portal);
Must be notarized. It is necessary to submit the confirmation document on the portal in PDF.
Submission of a copy of the extract of the consignor (contractor) from the State Register of Commercial Entities. It must be notarized. It is necessary to submit the confirmation document on the portal in PDF.