Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi inzibati vəzifələrin 5-ci və 6-cı təsnifatına uyğun olan vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 3 vakant yerə qəbul üçün müsabiqə üzrə müsahibə elan edib.
Vakant vəzifələr üzrə sənəd qəbulu 2021-ci il 27 dekabr tarixindən 2022-ci il 25 yanvar tarixinədək davam edəcək. Sənəd qəbulu yalnız Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalı vasitəsilə elektron qaydada həyata keçirilir.
Təqdim olunan vakant vəzifələr üzrə vəzifə təlimatları və müsahibə proqramları Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında yerləşdirilib.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an interview for the comptition on 3 vacant civil service positions in accordance with the 5th and 6th catagory of administrative positions.
Candidates can submit documents on vacant positions from 27 December 2021 to 25 Janury 2022. Admission of documents is only carried out online through the internet portal of the State Examination Center.
Job descriptions and interview programs for the vacant positions are posted on the internet portal of the State Examination Center.