Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Neft-qaz şöbəsinin müdiri, İqtisadiyyat şöbəsinin müdir müavini, Hüquq şöbəsinin Hüquqi təhlil və ekspertiza sektorunun müdiri, Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin direktor müavini, Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Hidrogen və yaşıl texnologiyalar şöbəsinin müdiri və Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Strateji təhlil və proqnozlaşdırma şöbəsinin müdiri vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 17 aprel tarixində daxili müsahibə elan edib.
Daxili müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 1 may 2024-cü il saat 18:00-dək Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında “Dövlət qulluğu üzrə müraciət Forması”nı doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər.

On 17 April, the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announced an internal interview on the vacant civil service positions: Head of the Department of Oil and Gas, Deputy Head of Department of Economy, Head of the Legal Analysis and Expertise Section of Law Department, Deputy Director of AREA, Head of the Hydrogen and Green Technologies Department of the Azerbaijan Renewable Energy Agency and Deputy Head of the Strategic Analysis and Forecasting Department of AREA.
Candidates wishing to participate in the internal interview must register by filling out the “Application form for civil service” on the internet portal of the State Examination Center till 18:00 in 1 May 2024.