Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Neft-qaz şöbəsinin müdiri, Enerji səmərəliliyi şöbəsinin müdiri, Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsinin müdiri, Daxili nəzarət şöbəsinin müdir müavini, Elektrik və istilik enerjisi şöbəsinin Elektrik enerjisi sektorunun baş məsləhətçisi, Elektrik və istilik enerjisi şöbəsinin Elektrik enerjisi sektorunun böyük məsləhətçisi, Enerji səmərəliliyi şöbəsinin Enerji səmərəliliyi siyasəti və hesabatlılıq sektorunun böyük məsləhətçisi, Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Layihələrlə iş və hüquq şöbəsinin müdiri və Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Layihələrlə iş və hüquq şöbəsinin böyük məsləhətçisi vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 10 oktyabr tarixində daxili müsahibə elan edib.
Daxili müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 24 oktyabr 2023-cü il saat 18:00-dək Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında “Dövlət qulluğu üzrə müraciət Forması”nı doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər.

Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announced an internal interview on October 10 for the vacant civil servant positions of head of the Oil and Gas Department, head of the Energy Efficiency Department, head of the International Cooperation Department, Deputy Head of the Internal Control Department, chief consultant of the Power Sector of the Power and Thermal Energy Department, senior consultant of the Power Sector of the Power and Thermal Energy Department, senior consultant of the Energy Efficiency Department, senior consultant of the Energy Efficiency Policy and Accountability Sector of the Azerbaijan Renewable Energy Agency, head of the Project Work and Law Department of the Azerbaijan Renewable Energy Agency and senior consultant of the Project Work and Law Department of the Azerbaijan Renewable Energy Agency
Candidates wishing to participate in the internal interview must register by filling out the “Application form for civil service” on the internet portal of the State Examination Center till 18:00 in October 24, 2023.