Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Neft-qaz şöbəsinin müdiri, Enerji səmərəliliyi şöbəsinin müdiri, Enerji səmərəliliyi şöbəsinin müdir müavini, Dövlət qulluğu və kadrlar şöbəsinin müdir müavini-Kadr siyasəti sektorunun müdiri, Enerji səmərəliliyi şöbəsinin Enerji səmərəliliyi siyasəti və hesabatlılıq sektorunun müdiri və Elektrik və istilik enerjisi şöbəsinin Elektrik enerjisi sektorunun baş məsləhətçisi vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması ilə bağlı 9 fevral tarixində daxili müsahibə elan edib.
Daxili müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 23 fevral 2023-cü il tarixi saat 18:00-dək Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında “Dövlət qulluğu üzrə müraciət Forması”nı doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announced internal interview for the vacant positions - Head of Oil-Gas Department, Head of Energy Efficiency Department, Deputy Head of Energy Efficiency Department, Deputy Head of Civil Service and HR - Head of HR Policy Section, Head of the Energy Efficiency Policy and Accountability Section of the Energy Efficiency Department and Chief Advisor of Power Section of the Department of Power and Thermal Energy on 9 February.
Candidates wishing to participate in the internal interview must register by filling out the “Application form for civil service” on the internet portal of the State Examination Center till 18:00 in 23 February 2023.