Energetika Nazirliyi yanında Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin Maliyyə və təminat şöbəsinin müdir müavini vəzifəsinin tutulması üçün daxili müsahibə elan edilib.
Vakant vəzifə üzrə sənəd qəbulu 18 yanvar 2022-ci il tarixinədək davam edəcək. Sənəd qəbulu yalnız Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalı vasitəsilə elektron qaydada həyata keçirilir.
Təqdim olunan vakant vəzifə üzrə vəzifə təlimatı və müsahibə proqramı Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında yerləşdirilib. Namizədlər vakant vəzifə ilə daha ətraflı aşağıdakı linkə daxil olaraq tanış ola bilərlər:

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces an internal interview for the position of Dputy Head of the Finance and Supply Department of AREA under the Ministry of Energy.
Admission of documents for vacant position will continue until January 18, 2022. Admission of documents is only carried out online through the internet portal of the State Examination Center.
Job description and interview program for the vacant position are posted on the internet portal of the State Examination Center. Click the link for getting detailed information about the vacancy: