- Energetika Nazirliyi balansında olan avtonəqliyyat vasitəsinin yuyulması xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir
Energetika Nazirliyi balansında olan avtonəqliyyat vasitəsinin yuyulması xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi balansında olan avtonəqliyyat vasitəsinin yuyulması xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir.
Satınalma predmeti: Nazirliyin balansında olan avtonəqliyyat vasitəsinin yuyulması xidməti
Avtomobilin yuyulması |
BMW 740i (2023) avtomobilinin nano və ya ekvivalenti olan digər şampun vasitəsilə yüksək təzyiqli aparatla 2(iki) mərhələli yuyulma, təzyiqli hava kompressoru ilə qurudulma, salonun silinməsi və tozsoranla təmizlənməsi, ətirlənməsi, şüşələrin tam silinməsi, təkərlərin qara gel məhlulla qaradılması Xidmət göstəriləcək ərazi: Bakı şəhəri Yasamal rayonu ərazisi daxilində |

- The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a request for a quotation for the purchase of a car wash service for vehicles on its balance sheet
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a request for a quotation for the purchase of a car wash service for vehicles on its balance sheet
Subject of purchase: Car wash service for vehicles owned by the Ministry
Car wash |
BMW 740i (2023) 2 (two) stage washing with high-pressure apparatus using nano or other equivalent shampoo, drying with a pressurized air compressor, wiping and vacuuming the interior, perfuming, complete wiping of windows, blackening of tires with a black gel solution Place of service: within the territory of Yasamal, Baku |