- Energetika Nazirliyi Avadanlıqlara yerli və istehsalçı şirkət (smartnet) tərəfindən texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir
Energetika Nazirliyi Avadanlıqlara yerli və istehsalçı şirkət (smartnet) tərəfindən texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi Avadanlıqlara yerli və istehsalçı şirkət (smartnet) tərəfindən texniki dəstək xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir.
Nazirliyin istifadəsində olan, “AzIntelecom” MMC-nin Data mərkəzində və Hökumət Evi binasında yerləşən İT və şəbəkə avadanlıqlarına illik texniki dəstək |
Şəbəkə təhlükəsizlik sistemi və İP Telefoniya sistemi, Videokonferensiya sistemi, Simsiz şəbəkə (WiFi) sistemi, Azİntelekom MMC-nin Data mərkəzində olan avadanlıqlar, Mərtəbələrarası avadanlıqlar, Server, şəbəkə, proqram təminatı sisteminə texniki dəstək göstəriləcək. |

- The Ministry of Energy announces a request for a quotation for the purchase of technical support for equipment by a local and manufacturing company (smartnet)
The Ministry of Energy announces a request for a quotation for the purchase of technical support for equipment by a local and manufacturing company (smartnet)
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a request for a quotation for the purchase of technical support for equipment by a local and manufacturing company (smartnet).
Annual technical support for IT and network equipment in the Data center of AzIntelecom LLC and Government House in the use of the Ministry |
The network security system and IP telephony system, Video Conferencing system, wireless network system, equipment in the Data center of Azintelecom LLC, Interfloor equipment, server, network, software system will be provided with technical support. . |