- Energetika Nazirliyi 27-ci Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz Sərgisi və Konfransının təşkili ilə əlaqədar kotirovka sorğusu keçirir
Energetika Nazirliyi 27-ci Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz Sərgisi və Konfransının təşkili ilə əlaqədar kotirovka sorğusu keçirir
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi “01-03 iyun 2022-ci il tarixlərində Bakı şəhərində keçiriləcək BAKI ENERJİ HƏFTƏSİ çərçivəsində 27-ci Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz Sərgisi və Konfransının təşkili ilə əlaqədar xidmətlərin satın alınması” üçün kotirovka sorğusunu elan edir
Satınalma predmeti: Beynəlxalq və ölkə səviyyəli və bu qəbildən olan digər tədbirin təşkili ilə əlaqədar xidmətinin satın alınması
Müsabiqənin adı: 01-03 iyun 2022-ci il tarixlərində Bakı şəhərində keçiriləcək BAKI ENERJİ HƏFTƏSİ çərçivəsində 27-ci Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz Sərgisi və Konfransının təşkili ilə əlaqədar Energetika Nazirliyi tərəfindən xidmətlərin satın alınması
Nümayəndə heyətinin rəhbərləri üçün hədiyyələr |
Azərbaycan Respublikasının tarixini və mədəniyyətini təcəssüm etdirməlidir |
Nahar yeməyi (Yüksək səviyyəli qonaqlar üçün) |
Bakının “İçəri şəhər” və ya “Dənizkənarı Bulvar” ərazisində yerləşən qədim tarixə malik, milli ənənəni özündə yaşadan, xalq mahnıları və muğam sədaları altında canlı musiqisi və milli mətbəxi olan unikal məkanardan birində (50 nəfər x 2 gün) |
nəfər |
Şam yeməyi (Yüksək səviyyəli qonaqlar üçün) |
Tərcümə xidməti |
Ardıcıl tərcüməçi (İngilis-Azərbaycan-İngilis dilləri üzrə) (1 nəfər x 2 gün) |
10.05.2022 17:00 |
25.05.2022 18:00 |
26.05.2022 17:00 |
ÇATDIRILMA YERİ
Bakı şəhəri |
ÇATDIRILMA MÜDDƏTİ
Müqavilə imzalandıqdan sonra 31 may tarixindən başlayaraq tədbirin keçirildiyi müddət ərzində
Kotirovka sorğusunun təklifi
Qiymət təklifi
Statistika Komitəsindən alınmalıdır. Cari tarixə qüvvədə olan arayışın orijinalı skan edilərək PDF formatında Portalda yerləşdirilməsi zəruridir. |
Satınalma müqaviləsinin icrasını təmin etmək üçün müvafiq sahədə peşəkarlığının, təcrübəsinin, texniki imkanlarının, işçi qüvvəsinin, idarəetmə səriştəsinin, etibarlığının olması |
İddiaçılar tərəfindən müvafiq sahədə peşəkarlığını, təcrübəsini və ixtisaslı kadr imkanlarının mövcudluğu barədə arayış tərtib edilir (azı 3 beynəlxalq və ölkə səviyyəli tədbirin təşkilində təcrübəsi olmalıdır). İddiaçının yerinə yetirdiyi analoji müqavilələr haqqında məlumat və təsdiqedici sənədlər təqdim edilməlidir. |

- Ministry of Energy has announced a quotation request in connection with organization of 27th International Caspian Oil and Gas Exhibition and Conference
Ministry of Energy has announced a quotation request in connection with organization of 27th International Caspian Oil and Gas Exhibition and Conference
Ministry of Energy of The Republic of Azerbaijan has announced a quotation request for the procurement of services related to organization of the 27th International Caspian Oil and Gas Exhibition and Conference within Baku Energy week to be held in Baku on 1-3 June 2022
Subject of purchase: Procurement of services related to the international and national and other similar events management
Name of the competition: Procurement of services related to organization of the 27th International Caspian Oil and Gas Exhibition and Conference within Baku Energy week to be held in Baku on 1-3 June 2022
Gifts for the heads of the delegation |
It should embody the history and culture of the Republic of Azerbaijan |
Lunch (for high-level guests) |
In one of the unique venue located in “Icheri Sheher” or “Seaside Boulevard” in Baku, which has an ancient history and preserves national traditions, with live music and national cuisine under the sounds of folk music and mugham (50 people x 2 days) |
person |
Dinner (for high-level guests) |
Translation service |
Consecutive translator (English-Azerbaijani-English) (a person x 2 days) |
10.05.2022 17:00 |
25.05.2022 18:00 |
26.05.2022 17:00 |
DELIVERY LOCATION
Baku |
DELIVERY TIME
During the event starting from 31 May after the signing the contract
Quotation request proposal
Price offer
It should be obtained from the Statistics Committee The original certificate up to date must be scanned and published on the Portal in PDF format. |
The applicants shall draw up a certificate on their professionalism, experience and qualified personnel opportunities in the relevant field (at least 3 must have experience in international and national events management). Information on similar contracts performed by the bidder and supporting documents should be provided. |