Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi  Azerbaycan Respublikasinin 2022-2026-cı illərdə sosial-iqtisadi inkişaf Strategiyasında nəzərdə tutulan “Elektromobillik üzrə Milli Planın hazırlanması”na aid işin satınalınmasına dair təkliflər sorğusunu elan edir
Təkliflər sorğusu haqqında:
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi Elektromobillik üzrə Milli Planın hazırlanması” işini təkliflər sorğusu üsulu ilə satın alınmasını həyata keçirir. Maraqlanan təşkilatlar  +99412 598 16 53 (daxili 1131) telefon nömrəsi ilə (email: elchin.mehraliyev@minenergy.gov.az) əlaqə saxlaya bilərlər.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a request for proposals for the procurement of work related to the Preparation of the National Plan for electromobility envisaged in the Socio-Economic Development Strategy of the Republic of Azerbaijan in 2022-2026
Offer requests:
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan carries out the procurement of the preparation of the national plan for electromobility by the method of request for proposals. Interested organizations can contact via tel: +99412598-16-53 (ext. 1131) and e-mail (elchin.mehraliyev@minenergy.gov.az).