Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Bioenerjidən istifadə imkanlarının genişləndirilməsi üzrə pilot layihələrin müəyyənləşdirilməsi üçün məsləhətçi şirkətin cəlb edilməsinə dair” keçirilən
İddiaçılar təkliflər sorğusunda iştirak etmək üçün tələb olunan sənədləri (təklif və bank təminatı da daxil olmaqla) 23 noyabr 2023-cü il Bakı vaxtı ilə saat 17:00-a qədər (təklif zərflərinin açılmasına 1 (bir) bank günü qalmış)  imzalanmış və möhürlənmiş şəkildə ikiqat zərflərdə satınalan təşkilata təqdim etməlidirlər.
İddiaçıların təklifləri 24 noyabr 2023-cü il tarixində Bakı vaxtı ilə saat 17:00-da Bakı şəhəri, Ü. Hacıbəyli 84, Hökumət Evi, qapı 5, mərtəbə 9, otaq 948 ünvanında açılacaqdır.

Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan relating to the engagement of a consulting company for the identification of pilot projects for the expansion of the possibilities of using bioenergy.
Bidders must submit the documents required to participate in the request for proposals (including bids and bank guarantees) to the procuring organization (1 (one) banking day before the opening of the offer envelopes) in signed and sealed double envelopes by 17:00 on 23 November 2023.
Bidders' proposals will be opened in the Government House (address: door 5, floor 9, room 948, U. Hajibeyli 84, Baku) at 17:00 on 23 November 2023.