Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Hidrogenin istehsalı və ondan istifadə sahəsində potensialın öyrənilməsi və bu sahədə pilot layihələrə dair təkliflərin formalaşdırılması üçün məsləhətçi şirkətin cəlb edilməsinə dair” keçirilən
İddiaçılar təkliflər sorğusunda iştirak etmək üçün tələb olunan sənədləri (təklif və bank təminatı da daxil olmaqla) 23 noyabr 2023-cü il Bakı vaxtı ilə saat 14:30-a qədər (təklif zərflərinin açılmasına 1 (bir) bank günü qalmış)  imzalanmış və möhürlənmiş şəkildə ikiqat zərflərdə satınalan təşkilata təqdim etməlidirlər.
İddiaçıların təklifləri 24 noyabr 2023-cü il tarixində Bakı vaxtı ilə saat 14:30-da Bakı şəhəri, Ü. Hacıbəyli 84, Hökumət Evi, qapı 5, mərtəbə 9, otaq 948 ünvanında açılacaqdır.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan invites to the request for proposals regarding the study of the potential in the field of hydrogen production and its use and the involvement of a consulting company to form proposals for pilot projects in this field.
Bidders must submit the documents required to participate in the request for proposals (including bids and bank guarantees) to the procuring organization (1 (one) banking day before the opening of the offer envelopes) in signed and sealed double envelopes by 14:30 on 23 November 2023.
Bidders' proposals will be opened in the Government House (address: door 5, floor 9, room 948, U. Hajibeyli 84, Baku) at 12:00 on 24 November 2023. .