Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Bərpa olunan enerji mənbələri üzrə informasiya sisteminin yaradılması və potensial ərazilərə dair ölçü müşahidə işlərinin təşkil edilməsi üçün məsləhətçi şirkətin cəlb edilməsinə dair” keçirilən
İddiaçılar təkliflər sorğusunda iştirak etmək üçün tələb olunan sənədləri (təklif və bank təminatı da daxil olmaqla) 23 noyabr 2023-cü il Bakı vaxtı ilə saat 12:00-a qədər (təklif zərflərinin açılmasına 1 (bir) bank günü qalmış)  imzalanmış və möhürlənmiş şəkildə ikiqat zərflərdə satınalan təşkilata təqdim etməlidirlər.
İddiaçıların təklifləri 24 noyabr 2023-cü il tarixində Bakı vaxtı ilə saat 12:00-da Bakı şəhəri, Ü. Hacıbəyli 84, Hökumət Evi, qapı 5, mərtəbə 9, otaq 948 ünvanında açılacaqdır.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan invites to the request for proposals "On the creation of an information system on renewable energy sources and the involvement of a consulting company for the organization of measurement observation works on potential areas"
Bidders must submit the documents required to participate in the request for proposals (including bids and bank guarantees) to the procuring organization (1 (one) banking day before the opening of the offer envelopes) in signed and sealed double envelopes by 12:00 on 22 November 2023.
Bidders' proposals will be opened in the Government House (address: door 5, floor 9, room 948, U. Hajibeyli 84, Baku) at 12:00 on 24 November 2023. .