Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “Elektrik enerjisinin istehsalçıları, eləcə də təchizatçıları arasında rəqabət mühitinin formalaşdırılması üçün hədəf modelinə uyğun bazar qaydalarının hazırlanması üçün məsləhətçi şirkətin cəlb edilməsi”nə dair keçirilən
İddiaçılar təkliflər sorğusunda iştirak etmək üçün tələb olunan sənədləri (təklif və bank təminatı da daxil olmaqla) 22 noyabr 2023-cü il Bakı vaxtı ilə saat 12:00-a qədər (təklif zərflərinin açılmasına 1 (bir) bank günü qalmış) imzalanmış və möhürlənmiş şəkildə ikiqat zərflərdə satınalan təşkilata təqdim etməlidirlər.
İddiaçıların təklifləri 23 noyabr 2023-cü il tarixində  Bakı vaxtı ilə saat 12:00-da Bakı şəhəri, Ü. Hacıbəyli 84, Hökumət Evi, qapı 5, mərtəbə 9, otaq 948 ünvanında açılacaqdır.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan invites to the request for proposals on involvement of a consulting company for the development of market rules in accordance with the target model for the formation of a competitive environment among producers and suppliers of electricity
Bidders must submit the documents required to participate in the request for proposals (including bids and bank guarantees) to the procuring organization (1 (one) banking day before the opening of the offer envelopes) in signed and sealed double envelopes by 12:00 on 22 November 2023
Bidders' proposals will be opened in the Government House (address: door 5, floor 9, room 948, Hajibeyli 84, Baku) at 12:00 on 23 November 2023. .