Yaşma ərazisində qaz- turbin elektrik stansiyasının özəl investisiya hesabına tikintisi ilə bağlı hüquqi, texniki və maliyyə məsələləri üzrə məsləhətçi şirkətin cəlb edilməsinə dair Təkliflər sorğusu haqqında:
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi “Yaşma ərazisində qaz-turbin elektrik stansiyasının özəl investisiya hesabına tikintisi ilə bağlı hüquqi, texniki və maliyyə məsələləri üzrə məsləhətçi şirkətin cəlb edilməsi” xidmətinin təkliflər sorğusu üsulu ilə satın alınmasını həyata keçirir.
Əlaqələndirici şəxs - Elektroenergetika və enerji səmərəliliyi şöbəsinin Elektroenergetika sektorunun böyük məsləhətçisi Elçin Tarquluyev: (012) 598-16-53/54/55 (dax. 1053) (e-mail: elchin.targuluyev@minenergy.gov.az ).
Təkliflər sorğusunda iştirak etmək üçün sənədlər 27.08.2021-ci il saat 15:00-dan 15.09.2021-ci il saat 15:00-dək qəbul olunur.

On the involvement of a legal, technical and financial consultant company in the construction of a gas - turbine power plant on the territory of Yashma at the expense of private investment
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan carries out the purchase of the service “On the involvement of a legal, technical and financial consultant company in the construction of a gas - turbine power plant on the territory of Yashma at the expense of private investment” by  the method of offer request.
Contact person is Elchin Targuluyev, senior adviser of Electric Power Engineering section of the Department of the Electric Power Engineering and Energy Efficiency: (012) 598-16-53/54/55 (ext. 1053) (e-mail: elchin.targuluyev@minenergy.gov.az ).
Applications to participate in quotation inquiry are accepted from 3 p.m. 27 August 2021 to 3 p.m. 15 September 2021.