Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi “İqtisadiyyatın müxtəlif sahələrində və ev təsərrüfatlarında enerji səmərəliliyinin artmasına dair diaqnostikanın aparılması və təkliflərin hazırlanması üçün məsləhətçi şirkətin cəlb edilməsi”nə dair keçirilən
İddiaçılar təkliflər sorğusunda iştirak etmək üçün tələb olunan sənədləri (təklif və bank təminatı da daxil olmaqla) 28 noyabr 2023-cü il Bakı vaxtı ilə saat 17:00-a qədər (təklif zərflərinin açılmasına 1 (bir) bank günü qalmış) imzalanmış və möhürlənmiş şəkildə ikiqat zərflərdə satınalan təşkilata təqdim etməlidirlər.
İddiaçıların təklifləri 29 noyabr 2023-cü il tarixində  Bakı vaxtı ilə saat 17:00-da Bakı şəhəri, Ü. Hacıbəyli 84, Hökumət Evi, qapı 5, mərtəbə 9, otaq 948 ünvanında açılacaqdır.

The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan invites to the request for proposals on Involvement of a consulting company for conducting diagnostics and preparing proposals for increasing energy efficiency in various sectors of the economy and in households.
Bidders must submit the documents required to participate in the request for proposals (including bids and bank guarantees) to the procuring organization (1 (one) banking day before the opening of the offer envelopes) in signed and sealed double envelopes by 17:00 on 28 November 2023.
Bidders' proposals will be opened in the Government House (address: door 5, floor 9, room 948, U. Hajibeyli 84, Baku) at 17:00 on 29 November 2023.