- Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi kresloların təmiri xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir
Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi kresloların təmiri xidmətinin satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir
Xidmətlərin təsviri |
Kresloların dəri üzlüklə yenilənməsi və təmiri (Kresloların ölçüsü: Bel hissənin eni- 52 sm, Bel hissəsinin uzunluğu-80 sm, Oturacaq hissənin eni-55 sm, Oturacaq hissənin dərinliyi-57 sm, Arxa və alt hissəsinin birlikdə uzunluğu-145 sm, Qolların uzunluğu-40sm, Qolların eni-5 sm, Qolların hündürlüyü -1.5 sm, Kreslonun dəri altlığındakı süngərin tam şəkildə yeni 25 dns sıxlıqlı və 5 sm qalınlıqlı süngərlə əvəzlənməsi, Kreslonun qollar daxil olmaqla yeni, sürtünməyə, aşınmaya davamlı, yumşaq və yüksək keyfiyyətli qara rəngli dəri ilə üzlənməsi, toxunuş formasına uyğun olaraq (mövcud nümunəyə əsasən) yenidən toxunması) |

- The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a quotation request to purchase chair repair services
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a quotation request to purchase chair repair services
Renovation and repair of chairs with leather upholstery (Size of chairs: chairback width -52 cm, chairback height - 80 cm, Seat width - 55 cm, Depth of the seat -57 cm, The length of the back and bottom together-145 cm, Arm length-40cm, arm width-5cm, arm height -1.5 cm, full replacement of the sponge on the leather sole of the chair with a new 25 density and 5cm thickness sponge, upholstery of the chair with new, friction, wear-resistant, soft and high-quality black leather, including the sleeves, re-weaving according to the shape of the weave (according to the existing sample) |