Azərbaycan Respublikasının Energetika Nazirliyi 2026-cı il üçün mətbəə məhsullarının satın alınmasına dair kotirovka sorğusunu elan edir
Nazirliyin verdiyi icazə blanklarının çapı Xüsusiyyətləri : A-4, 95 qram, Xüsusi su işarəli kağızda, arxasında printerdə nömrələnmiş, birtərəfli rəngli çap. İxrac nəzarəti haqqında blank forması
120
Nazirliyin verdiyi icazə blanklarının çapı Xüsusiyyətləri : A-4, 95 qram, Xüsusi su işarəli kağızda, arxasında printerdə nömrələnmiş, birtərəfli rəngli çap. Nazirlik tərəfindən verilən icazələr üzrə ümumi blank forması
30
Əmr blankı Xüsusiyyətləri : A4, 160 qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq.Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqamsal rəngli çap üsulu ilə əks olunmalı, arxasından nömrələnməli (Təqdim ediləcək nümunəyə uyğun)
1100
Kollegiyanın qərarı blankı Xüsusiyyətləri : A4,160 qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq.Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqamsal rəngli çap üsulu ilə əks olunmalı,arxasından nömrələnməli (Təqdim ediləcək nümunəyə uyğun)
5.
Məktub blanklarının uçotu kitabı üzərində çap A4 formatında, tünd göy rəngli, qalın cildli, üzərində “Məktub blanklarının uçotu kitabı” sözləri qeyd edilmiş, 9 qrafalı, 100 (yüz) vərəqli qeydiyyat kitabı
6.
Zərf üzərində çap  Xüsusi ölçüdə, tam rəngli, 160 qr kağızda, Üzərinə Nazirliyin logosu və məlumatları çap olunmalı. Bıçaq nəzərə alınsın.(Təqdim edilən ölçüyə uyğun bıçaq xərcləri nəzərə alınsın)
50
7.
Kollegiya İclasının Protokolu blankı Xüsusiyyətləri : A4,160 qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq.Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqamsal rəngli çap üsulu ilə əks olunmalı,arxasından nömrələnməli (Təqdim ediləcək nümunəyə uyğun) Xüsusiyyətləri :A4,160qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqəmsal rəngli şap üsulu ilə əks olunmalı ,arxasından nömrələnməli  (Təqdim ediləcək nümunəyə uyğun)
8.
Kadr Uçotunun Şəxsi vərəqəsi Xüsusiyyətləri : A3, 160 qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq.Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqamsal rəngli çap üsulu ilə əks olunmalı,arxasından nömrələnməli
9.
Iş vaxtından istifadənin üçotu cədvəlinin çapı Xüsusiyyətləri : A3, 120 qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq.Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqamsal rəngli çap üsulu ilə əks olunmalı,arxasından nömrələnməli
100
10.
Dövlət qulluqçusunun şəxsi işinin aparılması Qaydaları”na 1 nömrəli əlavə Xüsusiyyətləri : A4, 120 qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq.Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqamsal rəngli çap üsulu ilə əks olunmalı,arxasından nömrələnməli
11.
Dövlət qulluqçusunun şəxsi işinin aparılması Qaydaları”na 4 nömrəli əlavə Xüsusiyyətləri : A4, 120 qr A klass kağızda,169 CİE bəyazlıq.Üzərində Nazirliyə aid məlumatlar Rəqamsal rəngli çap üsulu ilə əks olunmalı,arxasından nömrələnməli
12.
Masaüstü təqvim Dizayn çap edən şirkət tərəfindən hazırlanacaqdır. 26 səhifəli, xüsusi qara metal prujinlə bərkidilməli, 300 qr parlaq kağızdan bütün səhifələri rəngli çap+ laminasiya+ qismi lak olunmalıdı.(2026-cı il üçün)
13.
Divar təqvimi Ölçüsü: 500x330 smm, 300 qr təbaşirli kağızda, vərəq sayı: 13 vərəq, xüsusi qara metal prujinlə bərkidilməli, 2 tərəfli çap, dəmir asılqan ilə və təşkilatın loqosu olan.
14.
Bloknotlar üzərində çap Blaknot (xüsusi qara metal prujinlə yandan  bərkidilməli, Energetika Nazirliyin adı və loqosu, arxasında Energetika Nazirliyinin ünvanı, e-mail ünvanı və telefon nömrəsi qeyd olunmuş A5 formatında, vərəq sayı 50, 120 qr ofset kağızda, üz və arxa vərəqi laminasiyalı 300 təbaşirli kağızda, hər səhifəsində Energetika Nazirliyin adı və loqosu, arxasında Energetika Nazirliyinin ünvanı, e-mail ünvanı və telefon nömrəsi
300
15.
Karyera sərgiləri üçün bloknot Bloknot (xüsusi qara metal prujinlə yandan  bərkidilməli, Energetika Nazirliyin adı və loqosu, arxasında Energetika Nazirliyinin ünvanı, e-mail ünvanı və telefon nömrəsi qeyd olunmuş A5 formatında, vərəq sayı 50, 120 qr ofset kağızda, üz və arxa vərəqi laminasiyalı 300 təbaşirli kağızda, hər səhifəsində Energetika Nazirliyin adı və loqosu, arxasında Energetika Nazirliyinin ünvanı, e-mail ünvanı və telefon nömrəsi
16.
Karyera sərgiləri üçün buklet  Energetika nazirliyinin adı, loqosu,dövlət qulluğuna qəbul qaydaları haqqında məlumat
200
17.
Karyera sərgiləri üçün paket  Ölçüsü 25x23x10,təqdim edilən nümunəyə uyğun 400qr,xüsusi teksturalı kağız üzərinə trafaret basqı üsulu ilə Nazirliyin loqosu və  Nazirliyə aid məlumatlar əks olunmalı
18.
Qələmlər üzərində çap, Ağ rəngli, üzərində Energetika Nazirliyinin adı və loqosu qeyd olunmuş (mövcud nümunəyə uyğun)
19.
Cibli kağız qovluq üzərində çap  A4 cibli kağız qovluq, üzərində Nazirliyin loqosu və “Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyinin Kollegiyası” sözləri qeyd edilmiş (ofset çapı, 320 qr , pətək naxışlı xüsusi teksturalı və fil sümüyü rəngli kağızdan, cibliyi özündən olan  mövcud nümunəyə uyğun)
20.
Cibli kağız qovluq üzərində çap A4 cibli kağız qovluq, üzərində Nazirliyin adı və Azərbaycan Respublikasının Dövlət gerbinin gümüşü falqa ilə basqısı,(ofset çapı, 320 qr  və fil sümüyü rəngli kağızdan, cibliyi özündən olan mövcud nümunəyə uyğun)
21.
Xüsusi yubley qovluğu üzərində çap   Keyfiyyətli təbii dəri materialdan (Bardovu) üstü qızılı folqa ilə basılmış, Azərbaycan Respublikasının gerbi olan, içərisi Alakantra parçasından hazırlanmış, A4
45
22.
Bayram açıqcaları üzərində çap 19 x 26.2 sm ölçüdə, üfüqi ox üzrə ortadan qatlanan, üst hissəsində Azərbaycan Respublikasının Dövlət gerbi və nazirliyin adı, iç hissəsində nazirliyin loqosu olan, 300qr,mat kağızda. (Nazirlikdə mövcud olan  nümunəyə uyğun) Hər bir açıqçada fərdli ad çap olunacaq
450
23.
Bayram açıqçaları üçün zərf üzərində çap 20x14 sm ölçüdə xüsusi kəsimli, xüsusi teksturalı, gümüşü rəngli parlaq olmayan mat 200 qr  kağızdan hazırlanmış, (Nazirlikdə mövcud olan  nümunəyə uyğun) üst hissəsində Nazirliyin rəngli loqosu və adı çap edilmiş.
500
24.
A4 plaket   Xüsusiyyətləri: A4+ ölçüdə Premium səviyyədə hazırlanmış Plaket.Üzü xüsusi bardovu rəngli məxməri parçadan, zamok və digər elementləri özündə əks etdirəcək, içərisində qızılı dəmir sublimasiya edilmiş və keyfiyyətli taxta üzərində yapışdırılmış. Təqdim ediləcək nümunəyə uyğun
25.
Vizitkart (rəhbər üçün) FSC® Sertifikatlı, ekoloji cəhətdən təmiz ECF pulpasından istifadə etməklə hazırlanmış xüsusi növ kağızdan ibarət. Sulu boyayla örtülmüş və hər iki tərəfi keçə ilə işarələnmişdir.                                                                                      Gerb bir tərəfli qabarıqlı klişe basqısı,300 qram, İngilis dilində, təqdim ediləcək nümunəyə uyğun
26.
Vizitkart (rəhbər üçün) FSC® Sertifikatlı, ekoloji cəhətdən təmiz ECF pulpasından istifadə etməklə hazırlanmış xüsusi növ kağızdan ibarət. Sulu boyayla örtülmüş və hər iki tərəfi keçə ilə işarələnmişdir.                                                                                      Gerb iki tərəfli qabarıqlı klişe basqısı,600 qram,bir üzü Azərbaycan digər üzü İngilis dilində, təqdim ediləcək nümunəyə uyğun
27.
Vizitkart (şöbə müdirləri üçün) FSC® Sertifikatlı, ekoloji cəhətdən təmiz ECF pulpasından istifadə etməklə hazırlanmış xüsusi növ kağızdan ibarət. Sulu boyayla örtülmüş və hər iki tərəfi keçə ilə işarələnmişdir 300 qram kağızda,bir üzü Azərbaycan digər üzü İngilis dilində, təqdim ediləcək nümunəyə uyğun.
750
28.
İsimlik (rəhbər üçün) FSC® Sertifikatlı, ekoloji cəhətdən təmiz ECF pulpasından istifadə etməklə hazırlanmış xüsusi növ kağızdan ibarət. Sulu boyayla örtülmüş və hər iki tərəfi keçə ilə işarələnmişdir Gerb bir tərəfi qabarıqlı klişe basqısı,300 qram ,Azərbaycan dilində, uzunluğu 9 sm eni 5 sm.
29.
İsimlik (rəhbər üçün) FSC® Sertifikatlı, ekoloji cəhətdən təmiz ECF pulpasından istifadə etməklə hazırlanmış xüsusi növ kağızdan ibarət. Sulu boyayla örtülmüş və hər iki tərəfi keçə ilə işarələnmişdir Gerb bir tərəfi qabarıqlı klişe basqısı,300 qram ,İngilis dilində uzunluğu 9sm eni 5 sm.
30.
Zərf kiçik (isimlik üçün) Zərfin xüsusiyyətləri uzunluğu 10.2 sm eni 6.5 sm tam rəngi 160 qr kağızda ,Üzərində Nazirliyin loqosu və məlumatları çap olunmalı
31.
Xidməti vəsiqələrin içliyinin hazırlanması Xidməti vəsiqələrin içliyinin hazırlanması, hər iki tərəfin ölçüləri-uzunluğu 9.5 sm, eni 6.6 sm olan iki tərəfli yazılmalıdır.

- The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a quotation request to purchase printing products for 2026
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces a quotation request to purchase printing products for 2026
Printing of permit forms issued by the ministry A-4, 95 g, special water-marked paper, with the printed number on the back, one-sided color printing. Letterhead form on export control |
120 |
Printing of permit forms issued by the ministry A-4, 95 g, special water-marked paper, with the printed number on the back, one-sided color printing. General form of form on permits issued by the ministry |
Command letterhead of the Ministry Features: A4, 160 g A Class paper, 169 CIE Whiteness. The information about the Ministry should be displayed on it by Digital Color Printing, numbered from the back (according to the sample to be presented) |
1100 |
Board decision letterhead Features: A4, 160 g A Class paper, 169 CIE Whiteness. The information about the Ministry should be displayed on it by Digital Color Printing, numbered from the back (according to the sample to be presented) |
Printing on letterhead accounting book A4 format, dark blue, thick hardcover, with the words Letterhead accounting book, 9 graphs, 100 (one hundred) sheets registration book |
Printing on envelope Printing on the envelope special size, full color, 160g paper, with the logo and information of the Ministry printed on it. Take blade into account.(Consider blade costs according to the size provided) |
Protocol form of the Board Meeting Features: A4, 160 GR A class paper, 169 CIE whiteness. Information about the Ministry should be reflected on it by Digital Color Printing, numbered from the back (according to the sample to be presented) Features: A4, 160gr a class paper, 169 CIE whiteness, information about the Ministry should be reflected by Digital Color printing, numbered from the back (according to the sample to be presented) |
Personal Sheet of Personnel Accounting Features: A3, 160 GR A Class paper, 169 CIE whiteness. Information about the Ministry should be displayed on it by Digital Color Printing and numbered from the back |
Printing schedule of working time usage Features: A3, 120 GR A Class paper, 169 CIE whiteness. Information about the Ministry should be displayed on it by Digital Color Printing and numbered from the back |
Appendix No 1 of the Rules for Conducting Personal Accounting of Civil Servant Features: A4, 120 GR A class paper, 169 CIE whiteness. Information about the Ministry should be displayed on it by Digital Color Printing and numbered from the back |
Appendix No 4 of the Rules for Conducting Personal Accounting of Civil Servant Features: A4, 120 GR A class paper, 169 CIE whiteness. Information about the Ministry should be displayed on it by Digital Color Printing and numbered from the back |
Desktop calendar To be designed by the printing company. 26 pages should be fixed with a special black metal spring, all pages of 300g glossy paper should be color printed+ laminated+ partially varnished.(For 2026) |
Wall calendar Size: 500x330cm, chalky paper of 300 g, number of sheets: 13 sheets, must be fixed with a special black metal spring, 2-sided printing, with an iron hanger and with the organization's logo. |
Printing on notebooks must be fixed on the side with special black metal spring, name, logo, address, e-mail address and phone number of the Ministry of Energy on the back, in A5 format, sheet number 50, 120 g offset paper, face and back sheet laminated 300 chalky paper, name, logo, address, e-mail address and phone number of the Ministry of Energy on each page |
Notebooks for career exhibitions Must be fixed on the side with special black metal spring, name, logo, address, e-mail address and phone number of the Ministry of Energy on the back, in A5 format, sheet number 50, 120 g offset paper, face and back sheet laminated 300 chalky paper, name, logo, address, e-mail address and phone number of the Ministry of Energy on each page |
Booklet for career exhibitions Name, logo of the Ministry of Energy, Information on the rules of admission to the civil service |
Package for career exhibitions Size 25x23x10, 400g according to the presented sample, logo and information of the Ministry should be displayed by stencil printing on special textured paper |
Printing on pens White color with the name and logo of the Ministry of Energy (according to the current sample) |
Paper folder with pocket A4 paper folder with pocket, on which the logo of the Ministry and the words "Board of the Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan" are marked (offset printing, 320 g, from ivory colored paper with special texture and honeycomb pattern, according to the existing sample and with a pocket) |
Paper folder with pocket A4 paper folder with pocket, on which the name of the Ministry and the state emblem of the Republic of Azerbaijan are printed with silver foil, (offset printing, 320 GR, from ivory colored paper with special texture and honeycomb pattern, according to the existing sample and with a pocket) |
Printing for special anniversaries Made of high-quality leather material (Bordeaux red) with the gold foil printed emblem of the Republic of Azerbaijan and with its inside made of Alcantara fabric, A4 |
45 |
Printing on holiday cards 19x26.2 cm in size, folded in the middle along the horizontal axis, with the state emblem of the Republic of Azerbaijan and the name of the ministry at the top and the logo of the Ministry at the inside, 300 g. (According to the sample available at the Ministry) An individual name will be printed on each postcard |
450 |
Enelope printing for holiday cards Made of 20x14 CM special cut, special texture, silver-colored non-glossy matte 200g paper, (according to the sample available in the Ministry) with the ministry's colored logo and name printed on the top. |
A4 placket Features: premium level finished placket in A4+ size. The face will be made of a special Bordeaux red velvet fabric, other elements, with Golden iron sublimated inside and glued on quality wood. According to the sample to be presented |
Business cards for the Heads FSC® certified, consisting of a special type of paper made using environmentally friendly ECF pulp. It is covered with watercolor paint and marked with felt on both sides. Coat of arms one-sided convex cliche print, 300 grams, in English, in accordance with the sample to be presented |
Business cards for the Heads FSC® certified, consisting of a special type of paper made using environmentally friendly ECF pulp. It is covered with watercolor paint and marked with felt on both sides. Coat of arms double-sided embossed cliche print, 600 grams, one face of Azerbaijan the other face in English, according to the sample to be presented |
Business cards for the department heads FSC® certified, consisting of a special type of paper made using environmentally friendly ECF pulp. It is covered with watercolor paint, 300 g paper, one side in Azerbaijani, the other side in English, in accordance with the sample to be presented |