- Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi “Nazirliyin press-relizlərinin yayılması xidmətinin satın alınması” üçün kotirovka sorğusunu elan edir
Azərbaycan Respublikası Energetika Nazirliyi “Nazirliyin press-relizlərinin yayılması xidmətinin satın alınması” üçün kotirovka sorğusunu elan edir
Elektron satınalma vasitəsilə kotirovka sorğusunda iştirak etmək üçün
DƏVƏT
Satınalma predmeti: Nazirliyin press-relizlərinin yayılması xidmətinin satın alınması
Müsabiqənin adı: Nazirliyin press-relizlərinin yayılması xidmətinin satın alınması
Press-relizlərin yayılması xidmətinin satın alınması |
Tələbə uyğun |
Müsabiqənin başlanma tarixi və vaxtı: 25.02.2022 18.00
Təkliflərin son təqdim olunma tarixi və vaxtı: 14.03.2022 18:00
Zərflərin açılması tarixi və vaxtı: 15.03.2022 15:00
ÇATDIRILMA MÜDDƏTİ 31.12.2022-ci il tarixinədək
Satınalma müqaviləsinin icrasını təmin etmək üçün müvafiq sahədə peşəkarlığın, texniki və maliyyə imkanlarının, işçi qüvvəsinin, idarəetmə səriştəsinin, etibarlığının olması |
Malgöndərənlər (podratçılar) tərəfindən müvafiq sahədə peşəkarlığı, təcrübəsi və ixtisaslı kadr imkanlarının mövcudluğu barədə arayış hazırlanır və təsdiqedici sənədlərlə birlikdə təqdim edilməlidir.

- The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces quotation request for the procurement of Ministry`s press release distribution service
The Ministry of Energy of the Republic of Azerbaijan announces quotation request for the procurement of Ministry`s press release distribution service
Subject of purchase: Procurement of Ministry`s press release distribution service
Name of the competition: Procurement of Ministry`s press release distribution service
Procurement of press release distribution service |
Suitable for demand |
25.02.2022 18.00 |
14.03.2022 18:00 |
15.03.2022 15:00 |
DELIVERY TIME By 31.12.2022
A certificate of professionalism, experience and availability of qualified personnel opportunities in the relevant field should be prepared by contractors and submitted together with supporting documents.
The official(s) of the procuring organization, which provides communication with contractors without intermediaries, and exchanges information with them |