• Azərbaycan Respublikasının yanacaq-enerji kompleksinin inkişafı (2005-2015-ci illər) üzrə Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikasının yanacaq-enerji kompleksinin inkişafı (2005-2015-ci illər) üzrə Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 fevral 2005-ci il tarixli 635 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının yanacaq-enerji kompleksinin inkişafı (2005-2015-ci illər) üzrə Dövlət Proqramı"nın 2005-2015-ci illər ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 fevral 2005-ci il tarixli 635 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının yanacaq-enerji kompleksinin inkişafı (2005-2015-ci illər) üzrə Dövlət Proqramı"nın 2014-cü il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 fevral 2005-ci il tarixli 635 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının yanacaq-enerji kompleksinin inkişafı (2005-2015-ci illər) üzrə Dövlət Proqramı"nın 2013-cü il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 fevral 2005-ci il tarixli 635 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının yanacaq-enerji kompleksinin inkişafı (2005-2015-ci illər) üzrə Dövlət Proqramı"nın 2012-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 fevral 2005-ci il tarixli 635 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının yanacaq-enerji kompleksinin inkişafı (2005-2015-ci illər) üzrə Dövlət Proqramı"nın 2011-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat

• The State Programme on the Development of the Fuel and Energy Sector of the Republic of Azerbaijan for 2005-2015
The State Programme on the Development of the Fuel and Energy Sector of the Republic of Azerbaijan for 2005-2015
2005-2015 Report on the implementation status of the ‘State Program on Development of Fuel and Energy Sector of the Republic of Azerbaijan for 2005-2015’, approved by Order No. 635 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated February 14, 2005.
2014 Report on the implementation status of the ‘State Program on Development of Fuel and Energy Sector of the Republic of Azerbaijan for 2005-2015’, approved by Order No. 635 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated February 14, 2005.
2013 Report on the implementation status of the ‘State Program on Development of Fuel and Energy Sector of the Republic of Azerbaijan for 2005-2015’, approved by Order No. 635 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated February 14, 2005.
2012 Report on the implementation status of the ‘State Program on Development of Fuel and Energy Sector of the Republic of Azerbaijan for 2005-2015’, approved by Order No. 635 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated February 14, 2005.
2011 Report on the implementation status of the ‘State Program on Development of Fuel and Energy Sector of the Republic of Azerbaijan for 2005-2015’, approved by Order No. 635 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated February 14, 2005.