• Azərbaycan Respublikasının Məşğulluq Strategiyasının həyata keçirilməsi üzrə 2011-2015-ci illər üçün Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikasının Məşğulluq Strategiyasının həyata keçirilməsi üzrə 2011-2015-ci illər üçün Dövlət Proqramı
16-04-2020
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 noyabr 2011-ci il tarixli 1836 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının Məşğulluq Strategiyasının həyata keçirilməsi üzrə 2011-2015-ci illər üçün Dövlət Proqramı"nın 2007-2010-cu illər ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 noyabr 2011-ci il tarixli 1836 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının Məşğulluq Strategiyasının həyata keçirilməsi üzrə 2011-2015-ci illər üçün Dövlət Proqramı"nın 2011-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 noyabr 2011-ci il tarixli 1836 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının Məşğulluq Strategiyasının həyata keçirilməsi üzrə 2011-2015-ci illər üçün Dövlət Proqramı"nın 2013-cü il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 noyabr 2011-ci il tarixli 1836 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının Məşğulluq Strategiyasının həyata keçirilməsi üzrə 2011-2015-ci illər üçün Dövlət Proqramı"nın 2014-cü il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 noyabr 2011-ci il tarixli 1836 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikasının Məşğulluq Strategiyasının həyata keçirilməsi üzrə 2011-2015-ci illər üçün Dövlət Proqramı"nın 2011-2015-ci illər ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat

• The State Programme on the Socio-Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2011-2015
The State Programme on the Socio-Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2011-2015
16-04-2020
2007-2010 Report on Implementation Status of ‘The State Program on Implementation of the Employment Strategy of the Republic of Azerbaijan for 2011-2015’, approved by Order No. 1836 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated November 15, 2011.
2011 Report on Implementation Status of ‘The State Programme on Implementation of the Employment Strategy of the Republic of Azerbaijan for 2011-2015’, approved by Order No. 1836 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated November 15, 2011.
2013 Report on Implementation Status of ‘The State Programme on Implementation of the Employment Strategy of the Republic of Azerbaijan for 2011-2015’, approved by Order No. 1836 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated November 15, 2011.
2014 Report on implementation status of ‘The State Programme on the Implementation of the Employment Strategy of the Republic of Azerbaijan for 2011-2015’, approved by Order No. 1836 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated November 15, 2011.
2011-2015 Report on the implementation status of ‘The State Programme on the Socio-Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2011-2015’, approved by Order No. 1836 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated November 15, 2011.