• Azərbaycan Respublikasında peyk vasitəsilə Yerin məsafədən müşahidəsi xidmətlərinin inkişafına dair 2019-2022-ci illər üçün Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikasında peyk vasitəsilə Yerin məsafədən müşahidəsi xidmətlərinin inkişafına dair 2019-2022-ci illər üçün Dövlət Proqramı
17-05-2023
“Azərbaycan Respublikasında peyk vasitəsilə Yerin məsafədən müşahidəsi xidmətlərinin inkişafına dair 2019-2022-ci illər üçün Dövlət Proqramı”nda nəzərdə tutulan tədbirlərin 2022-ci il ərzində icra vəziyyəti
“Azərbaycan Respublikasında peyk vasitəsilə Yerin məsafədən müşahidəsi xidmətlərinin inkişafına dair 2019-2022-ci illər üçün Dövlət Proqramı”nda nəzərdə tutulan tədbirlərin 2021-ci il ərzində icra vəziyyəti
“Azərbaycan Respublikasında peyk vasitəsilə Yerin məsafədən müşahidəsi xidmətlərinin inkişafına dair 2019-2022-ci illər üçün Dövlət Proqramı”nda Energetika Nazirliyinin icraçı olduğu tədbirlərin 2019-cu il ərzində icra vəziyyəti
“Azərbaycan Respublikasında peyk vasitəsilə Yerin məsafədən müşahidəsi xidmətlərinin inkişafına dair 2019-2022-ci illər üçün Dövlət Proqramı”nda Energetika Nazirliyinin icraçı olduğu tədbirlərin 2020-ci il ərzində icra vəziyyəti

• State Program on Development of Earth Remote Sensing Services in the Republic of Azerbaijan for 2019-2022
State Program on Development of Earth Remote Sensing Services in the Republic of Azerbaijan for 2019-2022
17-05-2023
Implementation status of measures implemented by the Ministry of Energy in 2022 on "State Program on Development of Earth Remote Sensing Services in the Republic of Azerbaijan for 2019-2022"
Implementation status of measures implemented by the Ministry of Energy in 2021 on "State Program on Development of Earth Remote Sensing Services in the Republic of Azerbaijan for 2019-2022"
Implementation status of measures implemented by the Ministry of Energy in 2020 on "State Program on Development of Earth Remote Sensing Services in the Republic of Azerbaijan for 2019-2022"
Implementation status of measures implemented by the Ministry of Energy in 2019 on "State Program on Development of Earth Remote Sensing Services in the Republic of Azerbaijan for 2019-2022"