• Azərbaycan Respublikası regionlarının 2019-2023-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikası regionlarının 2019-2023-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı
06-04-2022
“Azərbaycan Respublikası regionlarının 2019-2023-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nda nəzərdə tutulan tədbirlərin 2021-ci il üzrə icra vəziyyəti
“Azərbaycan Respublikası regionlarının 2019-2023-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nda Energetika Nazirliyinin icraçı olduğu tədbirlərin 2020-ci il üzrə icra vəziyyəti
“Azərbaycan Respublikası regionlarının 2019-2023-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nda nəzərdə tutulmuş tədbirlərin 2019-cu il üzrə icra vəziyyəti

• The State Programme on Socio-Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2019-2023
The State Programme on Socio-Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2019-2023
06-04-2022
2021 Report on Implementation Status of “The State Program on Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2019-2023”
2020 Report on Implementation Status of “The State Program on Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2019-2023”
2019 Report on the implementation status of the ‘State Programme on Socio-Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2019-2023’