• Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı
16-04-2020
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 aprel 2009-cu il tarixli Fərmanı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nın 2014-cü il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 aprel 2009-cu il tarixli Fərmanı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nın 2009-2013-cü illər ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 aprel 2009-cu il tarixli Fərmanı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nın 2012-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 aprel 2009-cu il tarixli Fərmanı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nın 2011-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 aprel 2009-cu il tarixli Fərmanı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nın 2010-cu il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 14 aprel 2009-cu il tarixli Fərmanı ilə təsdiq edilmiş "Azərbaycan Respublikası regionlarının 2009-2013-cü illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nın 2009-cu il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat

• The State Programme on the Socio-Economic Development of Regions of the Republic of Azerbaijan for 2009-2013
The State Programme on the Socio-Economic Development of Regions of the Republic of Azerbaijan for 2009-2013
16-04-2020
2014 Report on the implementation status of the ‘State Programme on the Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2009-2013’, approved by Decree of the President of the Republic of Azerbaijan, dated April 14, 2009.
2009-2013 Report on the implementation status of the ‘State Programme on the Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2009-2013’, approved by Decree of the President of the Republic of Azerbaijan, dated April 14, 2009.
2012 Report on the implementation status of the ‘State Programme on the Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan 2013’, approved by Decree of the President of the Republic of Azerbaijan, dated April 14, 2009.for 2009-
2011 Report on the implementation status of the ‘State Programme on the Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2009-2013’, approved by Decree of the President of the Republic of Azerbaijan, dated April 14, 2009.
2010 Report on the implementation status of the ‘State Programme on the Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2009-2013’, approved by Decree of the President of the Republic of Azerbaijan, dated April 14, 2009.
2009 Report on the implementation status of the ‘State Programme on the Socio–Economic Development of the Regions of the Republic of Azerbaijan for 2009-2013’, approved by Decree of the President of the Republic of Azerbaijan, dated April 14, 2009.