• 2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı
2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 sentyabr 2008-ci il tarixli 3043 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı"nın 2011-2015-ci illər ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 sentyabr 2008-ci il tarixli 3043 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı"nın 2015-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 sentyabr 2008-ci il tarixli 3043 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı"nın 2014-cü il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 sentyabr 2008-ci il tarixli 3043 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı"nın 2013-cü il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 sentyabr 2008-ci il tarixli 3043 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı"nın 2012-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat
111Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 15 sentyabr 2008-ci il tarixli 3043 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında yoxsulluğun azaldılması və davamlı inkişaf Dövlət Proqramı"nın 2011-ci il ərzində yerinə yetirilmə vəziyyəti barədə Hesabat

• The State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015
The State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015
2011 Report on the implementation status of the ‘State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development of the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3043 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated September 15, 2008.
2012 Report on the implementation status of the ‘State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development of the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3043 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated September 15, 2008.
2013 Report on the implementation status of the ‘State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development of the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3043 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated September 15, 2008.
2014 Report on the implementation status of the ‘State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development of the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3043 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated September 15, 2008.
2015 Report on the implementation status of the ‘State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development of the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3043 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated September 15, 2008.
2011-2015 Report on the implementation status of the ‘State Programme on Poverty Reduction and Sustainable Development of the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3043 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated September 15, 2008.