• 2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında əhalinin ərzaq məhsulları ilə etibarlı təminatına dair Dövlət Proqramı
2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında əhalinin ərzaq məhsulları ilə etibarlı təminatına dair Dövlət Proqramı
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 25 avqust 2008-ci il tarixli 3004 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında əhalinin ərzaq məhsulları ilə etibarlı təminatına dair Dövlət Proqramı"nın aidiyyəti bəndləri üzrə 2011-ci il ərzində görülmüş işlər barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 25 avqust 2008-ci il tarixli 3004 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında əhalinin ərzaq məhsulları ilə etibarlı təminatına dair Dövlət Proqramı"nın aidiyyəti bəndləri üzrə 2012-ci il ərzində görülmüş işlər barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 25 avqust 2008-ci il tarixli 3004 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında əhalinin ərzaq məhsulları ilə etibarlı təminatına dair Dövlət Proqramı"nın aidiyyəti bəndləri üzrə 2013-cü il ərzində görülmüş işlər barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 25 avqust 2008-ci il tarixli 3004 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında əhalinin ərzaq məhsulları ilə etibarlı təminatına dair Dövlət Proqramı"nın aidiyyəti bəndləri üzrə 2014-cü il ərzində görülmüş işlər barədə Hesabat
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 25 avqust 2008-ci il tarixli 3004 nömrəli Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş "2008-2015-ci illərdə Azərbaycan Respublikasında əhalinin ərzaq məhsulları ilə etibarlı təminatına dair Dövlət Proqramı"nın aidiyyəti bəndləri üzrə 2008-2015-ci illər ərzində görülmüş işlər barədə yekun Hesabat

• The State Programme on Reliable Food Supply in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015
2011 Report on the implementation status of corresponding paragraphs of the ‘State Programme on Reliable Food Supply in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3004 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated August 25, 2008.
2012 Report on the implementation status of corresponding paragraphs of the ‘State Programme on Reliable Food Supply in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3004 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated August 25, 2008.
2013 Report on the implementation status of corresponding paragraphs of the ‘State Programme on Reliable Food Supply in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3004 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated August 25, 2008.
2014 Report on the implementation status of corresponding paragraphs of the ‘State Programme on Reliable Food Supply in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3004 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated August 25, 2008.
2008-2015 Report on the implementation status of corresponding paragraphs of the ‘State Programme on Reliable Food Supply in the Republic of Azerbaijan for 2008-2015’, approved by Order No. 3004 of the President of the Republic of Azerbaijan, dated August 25, 2008.